Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar  

Eskikitaplarim.com'a destek olmak için, aşağıdaki paketlerden birini seçebilirsiniz.

50 TL Destek Paketi

100 TL Destek Paketi

150 TL Destek Paketi

Go Back   Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar > Eski Kitaplarım Genel Bölüm > Düzenlenecek - Taranacak Kitaplar Bölümü > Kitap Tarayanın Takım Sandığı

Seçenekler
Alt 08-12-2012   #1
secretdream

secretdream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 232
Tecrübe Puanı: 74142866
secretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üye
Standart Canon Pixma MP 280

[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Bende ,fikir vermesi açısından yeni aldığım ve memnun olduğum tarayıcıyı tanıtmak istedim..tabii bu ürün sırf tarayıcı değil..3'ü bir arada bir ürün..tarayıcı+ fotokopi + yazıcı...

şöyle bir kusuru var yalnız:

yazıcı kısmı çalışmazsa tarayıcı kısmı da çalışmıyor...
ama yazıcı kısmında çok problem yaşamayacağıma dair garanti verdi satın aldığım kişi ..kendisi de aynı ürünü 2 yıldır sorunsuz kullanıyormuş...bitmeyen kartuş sistemi var ve diğer yazıcılardaki gibi kartuş donma sorunu pek yok..(eşeği sağlam kazığa bağlamak için, "ayda bir adet çıktı alsan yeter" dedi satın aldığım yer..)

ama bunun yanında benim için önemli olan tarayıcı kısmı...
çok hızlı ve verimli bir tarayıcı...bir A4 sayfayı, gri tonlamalı-renksiz olarak 3-4 saniyede tarayıveriyor...benim önceki hp markalı alet, bunun yanında resmen kağnı gibi kalıyor...onunla, 5-10 dakika içinde ancak 30 kitap sayfası tarayabiliyordum (sabit durmak zor olduğundan)..ama bununla, aynı sürede 100 sayfayı rahatlıkla tarıyorum ve biraz zorlarsam 200 sayfayı bile tarayabilirim..hızlı taradığından uzun süre sabit durmam gerekmiyor çünkü...

Yaşamak Hayatın Tek Amacıdır
..Hangi dünyayı kurtarmak istiyorsunuz? Kendi projeksiyonunuzun dünyasını mı? Onu kendiniz kurtarın. Benim dünyamı mı? Benim dünyamı bana gösterin de ben onun icabına bakayım. Kendimden ayrı, kurtarıp kurtarmamakta özgür olduğum bir dünyadan haberim yok. Tüm dünyanın sizden kurtarılmaya ihtiyacı varken dünyayı kurtarmak sizin ne işinize? Sahneden çıkın ve görün bakalım kurtarılacak bir şey kalmış mı?

Konu secretdream tarafından (08-12-2012 Saat 20:48 ) değiştirilmiştir..
secretdream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08-12-2012   #2
mursa

mursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 335
Tecrübe Puanı: 155714291
mursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üye

İşte budur...
Alıntı:
bir A4 sayfayı, gri tonlamalı-renksiz olarak 3-4 saniyede tarayıveriyor.
Anladığım kadarıyla tüm Canon'lar gerçek anlamda hızlı tarama yapıyor bunu da sayende öğrenmiş olduk sevgili secretdream...
Biliyorsun bende de Canon Lide 210 var ve aynen senin dediğin gibi tarama yapıyor...Tabii seninkinin extra çok fonksiyonlu olması avantaj olmuş. Bende zamanında hata edip aldığım bir HP deskjet Ink Advantage 2060 olduğundan sadece tarayıcısını almıştım.

Sayende HP'lerin kağnı olduğu ikinci defa ispatlanmış oldu...

Sevgiler...

mursa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08-12-2012   #3
secretdream

secretdream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 232
Tecrübe Puanı: 74142866
secretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üye

bende zaten Canon Lide 210 almayı planlıyordum aslında..sonra yazıcı lazım oldu diye bundan almış bulunduk..."olsun,tarayıcı kısmı hızlı olmazsa yine Canon Lide 210 alırım",diye düşünmüştüm...en azından halihazırdaki hp den daha hızlıdır demiştim ama maşallah fişek gibi çıktı..

canon hız konusunda gerçekten çok iyi...

Yaşamak Hayatın Tek Amacıdır
..Hangi dünyayı kurtarmak istiyorsunuz? Kendi projeksiyonunuzun dünyasını mı? Onu kendiniz kurtarın. Benim dünyamı mı? Benim dünyamı bana gösterin de ben onun icabına bakayım. Kendimden ayrı, kurtarıp kurtarmamakta özgür olduğum bir dünyadan haberim yok. Tüm dünyanın sizden kurtarılmaya ihtiyacı varken dünyayı kurtarmak sizin ne işinize? Sahneden çıkın ve görün bakalım kurtarılacak bir şey kalmış mı?
secretdream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08-14-2012   #4
R13VoLutioN

R13VoLutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 146
Tecrübe Puanı: 138857032
R13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper Üye

Aynı ürünü bende kullanmaktayım secretdream gayet güzel yalnız canon yazıcılarda biraz çıktı aldıktan sonra tıkanma olabiliyor o olmasa kusursuz bir ürün olacak

Bizi yanlış yola sevkeden soysuzlar bilirsiniz ki,
çok kere din perdesine bürünmüşler, sâf ve temiz
halkımızı hep din kuralları sözleriyle aldata gelmişlerdir.

R13VoLutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08-16-2012   #5
ladyfantasy

User ID: 2097
Tecrübe Puanı: 67451098
ladyfantasy Süper Üyeladyfantasy Süper Üyeladyfantasy Süper Üyeladyfantasy Süper Üyeladyfantasy Süper Üyeladyfantasy Süper Üyeladyfantasy Süper Üyeladyfantasy Süper Üyeladyfantasy Süper Üyeladyfantasy Süper Üyeladyfantasy Süper Üye

fiyatı bimeks'te 85 tl, gayet ucuz dediğiniz gibi başarılıysa ben de alıp kitap taramaya başlayabilirim.

ladyfantasy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08-17-2012   #6
ladyfantasy

ladyfantasy Süper Üyeladyfantasy Süper Üyeladyfantasy Süper Üyeladyfantasy Süper Üyeladyfantasy Süper Üyeladyfantasy Süper Üyeladyfantasy Süper Üyeladyfantasy Süper Üyeladyfantasy Süper Üyeladyfantasy Süper Üyeladyfantasy Süper Üye

secretdream, tüm taramalarınızı bu cihazla mı yaptınız acaba. Eğer öyleyse koşup almayı düşünüyorum.

Alt 08-17-2012   #7
Geceyürüyen

Geceyürüyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 284
Tecrübe Puanı: 111739449
Geceyürüyen isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

Bende canon pixma mg 5350 aldım,kalite ve teknik açısından çok hoşuma gitti,tavsiye ederim.

Alt 08-17-2012   #8
ladyfantasy

Peki bu mu Epson'un aşağıdaki modeli mi sizce:

Alt 08-17-2012   #9
ads

ads - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 127
Tecrübe Puanı: 201072081
ads Süper Üyeads Süper Üyeads Süper Üyeads Süper Üyeads Süper Üyeads Süper Üyeads Süper Üyeads Süper Üyeads Süper Üyeads Süper Üyeads Süper Üye

Alıntı:
ladyfantasy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Peki bu mu Epson'un aşağıdaki modeli mi sizce:

Sayın Ladyfantasy eski bir epson mağduru olarak bu markadan mutlak surette kaçınmanızı öneririm.

ads isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08-17-2012   #10
mursa

mursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 335
Tecrübe Puanı: 155714291
mursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üye

Epson'u çok iyi tanımam ama sevgili ads yazmış sıkıntılı diye .Bu durumda uzak durmakta fayda var...
Ben tüm taramalarımı Canon lide 210 da yapıyorum ve de son derece başarılı buluyorum. Tabii ki secretdream'in önerdiği modelde aynı şekilde başarılı olduğu muhakkak. Ancak sadece ve sadece tarama yapacaksanız ve evde başka bir yazıcınız felan varsa Canon lide 210 daha iyi bir tercih olabilir. Ama ben hem tarama yapayım hemde yazıcı olarak kullanayım diyorsanız tabii ki diğeri daha iyi bir tercih olacaktır.

Ancak aman diyorum HP den bu safhada uzak durun. Kaliteli ürünler yapıyor olabilir ama inanılmaz yavaş tarayıcıları haberiniz olsun... Makina başında "Ağaç olmak" istemiyorsanız uzak durun derim...

Ve bana göre Canon'dan şaşmayın...

mursa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
canon, tarayıcı

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler