Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar  

Eskikitaplarim.com'a destek olmak için, aşağıdaki paketlerden birini seçebilirsiniz.

50 TL Destek Paketi

100 TL Destek Paketi

150 TL Destek Paketi

Go Back   Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar > Eski Kitaplarım Genel Bölüm > Duyurular

Seçenekler
Alt 01-22-2018   #11
cepbook

cepbook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 33774
Tecrübe Puanı: 214748370
cepbook Süper Üyecepbook Süper Üyecepbook Süper Üyecepbook Süper Üyecepbook Süper Üyecepbook Süper Üyecepbook Süper Üyecepbook Süper Üyecepbook Süper Üyecepbook Süper Üyecepbook Süper Üye

Alıntı:
btrcixx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Rarbg'ye ne yaptılarsa artık, vpnsiz girilmiyor.Bir senedir rarbg sitesine sardım.Katcr'ye giriyordum ama 'RARBG' grubunun , geneli altyazılı(İngilizce altyazıları, Subtitle Edit programıyla, Türkçe'ye çeviriyorum ama zaten az çok anlamaya başladım İngilizceyi.) olan, dizi ve film paylaşımlarını görünce, sadece program için katcr'ye girmeye başladım.Sırada rutrackera abanmak var.Kimseyi özendirmek gibi olmasın ama dnsnin aşamadığı sitelerin şimdilik çözümü var.Google chrome internet tarayıcımız yoksa indirip kuruyoruz.Sonrasında, browsec ve hotspot shield vpn eklentilerini yüklüyoruz.Eğer ki, kredi kartıyla alışveriş gibi işlemler yapıyorsanız, vpnnizi kesinlikle kapatıp, alışverişinizi öyle yapın.Eskikitaplarım reklam alıyor mu bilmiyorum ama youtube reklamlarından illallah demişseniz, ''Ublock'' eklentisini kurun.Bu kadar güzel paylaşımlar yapan insanların olduğu sitede, ''Ublock'' eklentisini kurmuşsanız, bir zahmet devre dışı bırakın.Yazmasam olmaz.Youtubedeki, ''AP Archive'' kanalı, zamanında militaryphotos'un uçtuğu gibi internet ortamından çekilirse, çok üzülürüm.
dediğini [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] sayesinde gördüm. Ama bişi anlamadım. Merak etmiyorum. Ne demiş bilenler
Alıntı:
Bu bilişime fazla kafa yorarsan sıyırırsın, nimetlerinden kullanıp yararlanıp işini göreceksin. Kafayı taktın mı o zaman işin kötü. Çok fazla hikmetine fazla şey yapmamak lazım.

Teşekkür ediyorum.

Hele bir de tam okka dört yüz dirhemse yürek/ Yolu yok, Don Kişot'um benim, yolu yok/ Yel değirmenleriyle dövüşülecek.

Konu cepbook tarafından (01-22-2018 Saat 17:13 ) değiştirilmiştir..
cepbook isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01-22-2018   #12
btrcixx

btrcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 28510
Tecrübe Puanı: 21474842
btrcixx Süper Üyebtrcixx Süper Üyebtrcixx Süper Üyebtrcixx Süper Üyebtrcixx Süper Üyebtrcixx Süper Üyebtrcixx Süper Üyebtrcixx Süper Üyebtrcixx Süper Üyebtrcixx Süper Üyebtrcixx Süper Üye

Açıkçası bu olay bilişime fazla kafa yormakla alakalı değil.Ben internet kullanımı anlamında, telefonu ve tableti asla referans edinmedim.Bu olaylar, zaten ne kadar yazı okunduğuyla ve araştırnakla alakalıdır.Ben, özellikle 3 senedir, pvr özellikli uydu alıcısı(yani kısacası usb girişi olan herhangi bir uydu alıcısı) sayesinde, arşivimi çok genişlettim.(Nhk World haber ve belgesellerinin yeri bende apayrıdır.Charlie Rose'un ayağını kaydıranlar sağolsun, Bloomberg Ht'den Charlie Rose'u seyrediyorken artık, bir masanın etrafında kahvehane muhabbeti yapanları görüyordum.Ama çözümü, 10 metre hdmi kablosu, dizüstünün ramini 10 gb'a çıkarmak, dizüstünün klavyesini söküp ,ekran kartının üstüne gelecek şekilde, bir adet ufak masa fanı koymakla ve 5 metre ses kablosu eki satın alıp(Bir tarafı erkek bir tarafı dişi.), yatağımın yanı başındaki masaya 2+1 ses sistemi kurmakla buldum.Klavye ve mouse olayınıysa; Varta pil(aa tipi 4 adet pil) ve pil cihazı şarj cihazı seti,4 tane aaa şarjlı pil(AAA pil, diğer adıyla kalem pili,kumanda pili demektir.Pilin kutusu ve dış yüzeyinde, rechargeable yazısının olup olmaması olayına dikkat edin.) ve wireless klaye,mouse seti alarak çözdüm.15-20 tb arşive sahibim.Disklerden birisi giderse ne yaparım diye ara sıra düşünsemde,sorunun çözümünün, bluray disk veya hard diskin yedeğinin yedeği almak olduğunu biliyorum.Youtube dl betiğiyle youtubeden çok video çektim.Ama işin kötüsü, liveleaktan o kadar video çekemediğime yanarım.Bunun başlıca nedeniyse; idm denilen mükemmel ötesi programı ikide bir güncelleyen, cebimizdeki olmayan paramıza göz diken ve tabiri caizse gözünü ancak toprağın dolduracağı Tonec denilen, Steve Jobs'un eniştesinin, kayınçosu kuruluştur.Zaten askerliğimin vakti çoktan geldi de geçti.5 senedir açık öğretim işletme fakültesini okuyorum.Birinci sınıftan derslerim var.Faststone Capture programı, Firefox internet tarayıcısı ve arka planda açık duran Vlc Playerla, seviyeli bir ilişkim var.Ara sıra yüz göz oluyoruz.Yani Faststone Capture Programıyla 50 küsür gb ekran görüntüsü almamdan olsa gerek, yüklü olan iki Faststone Capture Programının , artık ekran görüntüsü almayanını kapatıp, diğerini sürümünü açıyorum.Seneler önce, ne kadar ırkçı konular açılsada Trmilitary sitesinin gidişine çok üzülmüştüm.(Yarı Türk,yarı Kürt birisi olarak ben bile 950 yıldır beraber yaşadığımız ve aynı dinden olduğumuz halde, ne diye bu kadar, kavga ediyoruz, bir noktada anlayamıyorum.Camfrog Sönmez ve Koçgiri çetelerinin, yurtdışında birbirleriyle, kör horozların dövüşü gibi gözleri kapalı olarak, benim hakemliğimde kavga etmelerini istiyorum.İşin kötüsü, yurtdışıyla herhangi bir alakam yok.)Her neyse, galiba ben birazcık kafadan sakatım.Beni de böyle idare edin.Benim yaşarken değil, ölünce değerimi anlayacaksınız.Başta yazmalıydım ama ne yazdığımı, pek kendimde bilmiyorum.Teşekkürünüze karşılık, bende rica ederim.Ama, teşekkür edilecek bir şeyler yazdığımı düşünmüyorum.

Konu btrcixx tarafından (01-22-2018 Saat 18:32 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Türkçe karakter sorunu
btrcixx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01-22-2018   #13
cepbook

cepbook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 33774
Tecrübe Puanı: 214748370
cepbook Süper Üyecepbook Süper Üyecepbook Süper Üyecepbook Süper Üyecepbook Süper Üyecepbook Süper Üyecepbook Süper Üyecepbook Süper Üyecepbook Süper Üyecepbook Süper Üyecepbook Süper Üye

Tekrar teşekkür ederim.
Internetten biekitap indirip bunu biebookreadere açtırmayı başarıp üstelik o ekitabı bir sanal diskte saklayıp adı geçtiğinde " o kitap bende var, dur sana göndereyim. " deyip cep telefonunun bulututunu açıp ekitabı göndererek kendine aferin diyen bicepbook olarak okuduklarımı takdir etmeme, teşekkür etmeme müsade ediniz.

Ayrıca yanlış anlaşılmasın
Alıntı:
Bu bilişime fazla kafa yorarsan sıyırırsın, nimetlerinden kullanıp yararlanıp işini göreceksin. Kafayı taktın mı o zaman işin kötü. Çok fazla hikmetine fazla şey yapmamak lazım.
alıntısı sizinle ilgili değildir. Yakın zamana ait bipolitik göndermedir.

Hele bir de tam okka dört yüz dirhemse yürek/ Yolu yok, Don Kişot'um benim, yolu yok/ Yel değirmenleriyle dövüşülecek.
cepbook isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler