Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar  

Eskikitaplarim.com'a destek olmak için, aşağıdaki paketlerden birini seçebilirsiniz.

50 TL Destek Paketi

100 TL Destek Paketi

150 TL Destek Paketi

Go Back   Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar > Eski Kitaplarım Genel Bölüm > Duyurular

Seçenekler
Alt 08-11-2014   #11
Nayende

User ID: 22288
Tecrübe Puanı: 51385693
Nayende Süper ÜyeNayende Süper ÜyeNayende Süper ÜyeNayende Süper ÜyeNayende Süper ÜyeNayende Süper ÜyeNayende Süper ÜyeNayende Süper ÜyeNayende Süper ÜyeNayende Süper ÜyeNayende Süper Üye

Sayın zamangezgini,

Size hitaben yazmaya başladığım ilk mesajdan itibaren, eleştirilerimi belli bir nezaket içerisinde ve -evet dobra ifadelerle- tamamen somut argümanlarla, detaylı gerekçelerle, sebep sonuç ilişkileri içerisinde açık açık yazdım. Yeri geldi hakkınızı da vermekten kaçınmadım.

Buna rağmen sürekli konudan kaçıyor, yoktan olgular uyduruyor, demagoji yapmakta ısrar ediyor (son mesajınızla zirve yaptırmışsınız) ve foruma yaptığınız katkıyı, emeği kendinize koruma kalkanı yapmaya çalışıyorsunuz. Bir de hayal dünyanızda mefhumlar kurguluyor, üstelik buna kanıtlar arıyorsunuz. Gülüp geçiyorum sadece.

Bitirmeden, naçizane demagojinin ne demek olduğuna da bakmanızı rica ediyor, kendi yazdıklarınıza ve benim yazdıklarıma uygulanabilirliğini kontrol etmenizi tavsiye ediyorum.

Konu Nayende tarafından (08-11-2014 Saat 23:13 ) değiştirilmiştir..
Nayende isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08-11-2014   #12
sentez42

User ID: 7186
Tecrübe Puanı: 4223246
sentez42 Süper Üyesentez42 Süper Üyesentez42 Süper Üyesentez42 Süper Üyesentez42 Süper Üyesentez42 Süper Üyesentez42 Süper Üyesentez42 Süper Üyesentez42 Süper Üyesentez42 Süper Üyesentez42 Süper Üye

Ben sizle vakıf'ın sırası hakkında tartıştım ve siz farklı konularda guya beni sorguya çekecek kadar koşeye sıkışıp konuyu değiştirmek için her şeyi yaptınız.Kendimi gayet iyi savunmuşken neden fake uyeliklerle size saldırayım.Diğer iki arkadaşın farklı bir blogda tartıştığınız uyeler olup olmadığını bilmiyorum ama ben ne o uyeyim ne de bu uyelerin benle bir ilişiği var yoneticiler bu durumu ispatlarsa sevinirim arkamdan bu uyeler aynıdır veya biri o'dur demeniz hoşuma gitmiyor.Benim bu tur şeylere ihtiyacım yok bir yonetici ip ve mac adreslerimizi karşılaştırıp zamangezginine sunabilirse sevinirim.Arkadaşlarla daha once bir muhabbetim bile olmadı zaten dediğim gibi kendimi gayet iyi ifade ettiğimden ve konu değiştirme çabalarınızdan buna gerek bile duymam.Mobilden yazdığımdan kelimelerde sıkıntı var kusura bakmayın.Bir anda sizden şikayet eden uyelerin turemelerinin sebebini bugune kadar egonuzu bu forumda yuzunuze vuran biri olmadığından belki benden cesaret almış olmalarıdır belki dr zira bu konuda destek mesajları da aldım birkaç arkadaştan ozel mesaj yoluyla.Yani egonuz forumda meşhurmuş aslıbda hocam ama yuzunuze vurulmuyordu.Dediğim gibi benden gorup cesaret almış olabilirler bunun harici bir bağım yok muhabbetim bile yok ne bu arkadaşlarla ne de o bahsettiğiniz bloktaki kişiyle.Dilerseniz kendi bloğumu atarım size sevgili zamangezgini.

sentez42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08-12-2014   #13
JimPhelps

JimPhelps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 76
Tecrübe Puanı: 214748373
JimPhelps Süper ÜyeJimPhelps Süper ÜyeJimPhelps Süper ÜyeJimPhelps Süper ÜyeJimPhelps Süper ÜyeJimPhelps Süper ÜyeJimPhelps Süper ÜyeJimPhelps Süper ÜyeJimPhelps Süper ÜyeJimPhelps Süper ÜyeJimPhelps Süper Üye

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.
Görünür kişinin rütbe-i aklı eserinde.

Kim okurdu kim yazardı, Bu düğümü kim çözerdi.

Koyun kurt ile gezerdi, Fikir başka başk olmasa
JimPhelps isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08-12-2014   #14
zamangezgini

zamangezgini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 268
Tecrübe Puanı: 214748372
zamangezgini Süper Üyezamangezgini Süper Üyezamangezgini Süper Üyezamangezgini Süper Üyezamangezgini Süper Üyezamangezgini Süper Üyezamangezgini Süper Üyezamangezgini Süper Üyezamangezgini Süper Üyezamangezgini Süper Üyezamangezgini Süper Üye

Sevgili dostum; yeşil renkle yazdığım kararları uygulayacağım. AdBlock Plus eklentisini bende kullanıyorum ve herkese öneririm.

zamangezgini isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08-12-2014   #15
sahafci

sahafci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 58
Tecrübe Puanı: 64621962
sahafci Süper Üyesahafci Süper Üyesahafci Süper Üyesahafci Süper Üyesahafci Süper Üyesahafci Süper Üyesahafci Süper Üyesahafci Süper Üyesahafci Süper Üyesahafci Süper Üyesahafci Süper Üye

Alıntı:
zamangezgini Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili dostum; yeşil renkle yazdığım kararları uygulayacağım. AdBlock Plus eklentisini bende kullanıyorum ve herkese öneririm.
Sevgili zamangezgini yaptığınız işte ne kadar titiz olduğunuz bence de malum.Ama bazen bu yanlış anlaşılabiliyor.Sizin gibi bir sunum için ne kadar zaman harcanması lazım geldiğini bildiğim için sizden ricam lütfen kırılmayın herkes belli bir kalıba giremez ve girmemelidir.Onun için yola devam kardeşim.Hayat kısa ve bu kısa hayatta kalp kırmaya değmez diyorum tüm forumdaşlara da.

sahafci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07-08-2018   #16
Ataegecan07

User ID: 71342
Tecrübe Puanı: 0
Ataegecan07 Yeni Üye

Sevgili zaman gezgini , bu paylaşımı yeni okumama rağmen bir kaç cümlede ben eklemek isterim. Lütfen sunumlarınızı bozmayınız. Ben ve benim gibi bibliyomani hastaları için değer niteliğinde açiklamalar. Paylaştığınız kitaplar adına şahsım ve arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.

Ataegecan07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler