Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar  

Eskikitaplarim.com'a destek olmak için, aşağıdaki paketlerden birini seçebilirsiniz.

50 TL Destek Paketi

100 TL Destek Paketi

150 TL Destek Paketi

Go Back   Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar > E-Kitaplar - Mizah Dergileri - Dergiler - Cizgi Romanlar > Kişisel Gelişim Kitapları

Seçenekler
Alt 11-04-2013   #1
yakamoz

yakamoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 22519
Tecrübe Puanı: 214748370
yakamoz Süper Üyeyakamoz Süper Üyeyakamoz Süper Üyeyakamoz Süper Üyeyakamoz Süper Üyeyakamoz Süper Üyeyakamoz Süper Üyeyakamoz Süper Üyeyakamoz Süper Üyeyakamoz Süper Üyeyakamoz Süper Üye
Standart Rika Zarai - Bahçemdeki Eczane

Rika Zarai - Bahçemdeki Eczane

Bir daha asla yürüyememek! Ne korkunç bir olay!

Geçirdiğim otomobil kazası sonucu doktorlar benim bir daha yürüyemeyeceğimi söylüyordu. Onların gözünde ölüme mahkûm edilmiştim. Gözlerimin önünden ?Exodus?, ?Hava Nagila? ve ?Kazacok? gibi şarkıların yorumlayıcısı Rika Zarai'nin yaşamı, bir film şeridi gibi geçti. Kendi yaşamım... Ancak hiçbir zaman ümitsizliğe kapılmadım. Azmettim hastalığımı yenmeye. Ve hepsinden önemlisi, çevremdeki doğal eczaneyi kullanmayı, bitkilerden, meyvelerden, ağaçlardan ve köklerinden yararlanmayı öğrendim. Sonunda tıbbın reddettiğini, doğa geri verdi. Bütünüyle sağlığıma kavuştum. Ve ortaya, bütün dünyada bir buçuk milyondan fazla satılan bu kitap çıktı. Bu kitabı okuyun, siz de bahçenizdeki eczaneyi tanıyın, faydasını göreceksiniz.

[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

yakamoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11-05-2013   #2
musti34

musti34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 11601
Tecrübe Puanı: 102576287
musti34 Süper Üyemusti34 Süper Üyemusti34 Süper Üyemusti34 Süper Üyemusti34 Süper Üyemusti34 Süper Üyemusti34 Süper Üyemusti34 Süper Üyemusti34 Süper Üyemusti34 Süper Üyemusti34 Süper Üye

Çok teşekkür ederim.

musti34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11-14-2013   #3
SlevinKelevra

SlevinKelevra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 23030
Tecrübe Puanı: 37138516
SlevinKelevra Süper ÜyeSlevinKelevra Süper ÜyeSlevinKelevra Süper ÜyeSlevinKelevra Süper ÜyeSlevinKelevra Süper ÜyeSlevinKelevra Süper ÜyeSlevinKelevra Süper ÜyeSlevinKelevra Süper ÜyeSlevinKelevra Süper ÜyeSlevinKelevra Süper ÜyeSlevinKelevra Süper Üye

Kullanışlı bir kitap teşekkürler.

SlevinKelevra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12-28-2013   #4
melo1905

User ID: 25080
Tecrübe Puanı: 0
melo1905 Yeni Üye

çok teşekkürler. kitabın tanıtımını okudum ancak aklıma şu soru geldi. acaba bu kadın zaten zamanla hiç bir şey yapmasada iyileşecekti de bitkileri kullanmaya başlayınca bunu bitkilere mi bağladı ? yoksa gerçekten bitkiler mi iyileştirdi ? doğru olup olmadığını anlamak için bir kişiye daha test yapmak lazım

melo1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12-29-2013   #5
cerer

User ID: 21074
Tecrübe Puanı: 7
cerer Yeni Üye

Teşekkürler

cerer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03-10-2018   #6
kolki

User ID: 36574
Tecrübe Puanı: 11477231
kolki Süper Üyekolki Süper Üyekolki Süper Üyekolki Süper Üyekolki Süper Üyekolki Süper Üyekolki Süper Üyekolki Süper Üyekolki Süper Üyekolki Süper Üyekolki Süper Üye

tesekkurler

kolki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05-04-2018   #7
s.cemil

User ID: 44220
Tecrübe Puanı: 64424514
s.cemil Süper Üyes.cemil Süper Üyes.cemil Süper Üyes.cemil Süper Üyes.cemil Süper Üyes.cemil Süper Üyes.cemil Süper Üyes.cemil Süper Üyes.cemil Süper Üyes.cemil Süper Üyes.cemil Süper Üye

Allah razi olsun.

s.cemil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
rika zarai - bahçemdeki eczane

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler