Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar

Go Back   Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar > Eski Kitaplarım Genel Bölüm > Düzenlenecek - Taranacak Kitaplar Bölümü > Düzenlenecekler - Tüm Bölümler İçin

Seçenekler
Alt 11-06-2013   #11
Tyrion

Tyrion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 16308
Tecrübe Puanı: 214748373
Tyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper Üye

Alıntı:
atamkorkud Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Başkalarını hastalıklı görmek diye de yeni bir şey çıkmış. Galiba benim üslubumda bir sorun var diye düşünmek yerine "sorunlu alıngan tipler"i hatalı görmek sizi rahatlatacaksa -moderatörsünüz- bir konu başlığı açıp "Alınganlık göstermek yasaktır. Çünkü bu forum bizim." yazın. Siz rahatlayın biz de bilelim.

Sizinle atışmak değil amacım. Çemkirmek miydi o çirkin ifadeniz? Neyse ben çemkirmem de.

Lütfen üslubunuzu gözden geçirin.
Çok merak ettim üslubdaki problem nedir acaba?

Tyrion isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11-06-2013   #12
atamkorkud

atamkorkud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 23040
Tecrübe Puanı: 214748372
atamkorkud Süper Üyeatamkorkud Süper Üyeatamkorkud Süper Üyeatamkorkud Süper Üyeatamkorkud Süper Üyeatamkorkud Süper Üyeatamkorkud Süper Üyeatamkorkud Süper Üyeatamkorkud Süper Üyeatamkorkud Süper Üyeatamkorkud Süper Üye

Alıntı:
Tyrion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok merak ettim üslubdaki problem nedir acaba?
Ben de sizin konuyla ilginizi merak ettim. spiderh ile aramızda bir mevzu olduğu yeterince açık değil mi?

Sevgili spiderh, biz seninle uzlaşamayacağız.

Alıntı:
Sevgili atomkurd, ben üslubumda bir sorun görmüyorum. Sırf bir bilgiyi paylaştım diye saldırıda bulunan sizsiniz.
Çok masumane bir yorum yapmışsınız ancak zannederim benim talebim de benzer bir şeydi.

Alıntı:
Sevgili spiderh. Orjinal çeviriniz bulunduğu tıpkıçekim bir şeklini de paylaşır mısınız? Akademik çalışmalarda alıntıyı birebir yapmak gerekiyor. Her iki şeklini de sabırsızlıkla bekliyoruz.
Beklediğim cevap da evet ya da hayır. Konuyu uzatmayalım da birbirimizi daha fazla üzmeyelim.

Selamlar.

Ayrıca adım atomkurt değil Atamkorkud. Bu da zannederim şakadır.

atamkorkud isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11-06-2013   #13
Tyrion

Tyrion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 16308
Tyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper Üye

Alıntı:
atamkorkud Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de sizin konuyla ilginizi merak ettim. spiderh ile aramızda bir mevzu olduğu yeterince açık değil mi?
...silinebilir.

Konu Tyrion tarafından (11-08-2013 Saat 20:46 ) değiştirilmiştir..
Tyrion isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11-06-2013   #14
Pinokyo

Pinokyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 2308
Pinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper Üye

Geç yazdığım için çok özür dilerim, gereksiz yere tartışmaya sebebiyet vermişim : (

atamkorkud, kitabın tıpkıçekim haline [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ulaşabilirsiniz.

Pinokyo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11-07-2013   #15
atamkorkud

atamkorkud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 23040
Tecrübe Puanı: 214748372
atamkorkud Süper Üyeatamkorkud Süper Üyeatamkorkud Süper Üyeatamkorkud Süper Üyeatamkorkud Süper Üyeatamkorkud Süper Üyeatamkorkud Süper Üyeatamkorkud Süper Üyeatamkorkud Süper Üyeatamkorkud Süper Üyeatamkorkud Süper Üye

Sevgili pinokyo. Emeğine sağlık. Teşekkür ederim.

atamkorkud isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 2 Hafta önce   #16
esref

User ID: 78936
Tecrübe Puanı: 21474841
esref Süper Üyeesref Süper Üyeesref Süper Üyeesref Süper Üyeesref Süper Üyeesref Süper Üyeesref Süper Üyeesref Süper Üyeesref Süper Üyeesref Süper Üyeesref Süper Üye

atışmaları yıllar sonra okudum.atomkurtlu kısma bayıldım.yazışmaların sonunda kahramanımız pinokyo ortaya çıkacak ve kitabı paylaşacak diyordum.dediğim oldu ancak yıllar sonra gördüğüm için link kadük olmuş;kullanımdan düşmüş.tekrar yükleme imkanınız var mı acaba pinokyo bey?

esref isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
j.r.r. tolkien - peri masalları üzerine

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler