Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar

Go Back   Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar > Eski Kitaplarım Genel Bölüm > Düzenlenecek - Taranacak Kitaplar Bölümü > Kitap Tarayanın Takım Sandığı

Seçenekler
Alt 01-08-2016   #51
Derviş

Derviş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 20977
Tecrübe Puanı: 143461643
Derviş Süper ÜyeDerviş Süper ÜyeDerviş Süper ÜyeDerviş Süper ÜyeDerviş Süper ÜyeDerviş Süper ÜyeDerviş Süper ÜyeDerviş Süper ÜyeDerviş Süper ÜyeDerviş Süper ÜyeDerviş Süper Üye

Arkadaşlar fotoğraf makinasıyla tarama işi nasıl gidiyor.

Hala tarayıcı kullanan var mı aramızda? )

Sen derviş olamazsın.
Derviş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01-10-2016   #52
dntjex

User ID: 41714
Tecrübe Puanı: 0
dntjex Yeni Üye

hocam senin yöntemi kuracağım inşallah akıllı telefonla olursa ilk olarak onla deneyeceğim olmazzsa fotoğraf makinesi alacağım

hocam senin yöntemi yaptım ama galaxy s4 ün otomatik foto çekme özelliği yok 5 sny ye ayarlıyorum 5 sny sonunda kendim deklanşöre basmam gerekiyor

interval time shooting(otomatik seri çekim) özelliği galaxy s4 de yok hocam tüm düzeneği hazırladım onuda halledersem yapacağım

Alıntı:
Derviş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar fotoğraf makinasıyla tarama işi nasıl gidiyor.

Hala tarayıcı kullanan var mı aramızda? )
hocam düzeneği kurdum bende galaxy s4 var onda interval time shooting(otomatik seri çekim) özelliği yok uygulama baktım ama bulamadım bulursam yapacağım yoksa bir fotoğraf makinesi alıp yapacağım

dntjex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01-11-2016   #53
deus dominus

User ID: 36580
Tecrübe Puanı: 8
deus dominus Yeni Üye

Ben de galaxy s5 ile denemeler yaptım, sesli komut kullanarak çekim yapılabilmesi işi kolaylaştırıyor. Ama bıkkınlık da veriyor her seferinde "shot", "cheese", vs. demesi

deus dominus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 04-11-2016   #54
ceyonimo

User ID: 18496
ceyonimo Yeni Üye

Alıntı:
zfrdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar. aranıza yeni katıldım. ben de kendimi don kişot zannediyor tek başıma bu işlerle uğraşıyorum zannediyordum. bu işlere epey para ve daha önemlisi zaman harcadım. kitap tarama için çıktığım yol tarayıcı icadı ve onun geliştirilmesine döndü. peşinen söyleyeyim elimde fujitsu ix500 doküman tarayıcı var eğer kitabı atacaksanız veya tekrar ciltleyebilirim diyorsanız bu tarz bir tarayıcı iyi olur değilse fotograf makineleri ile de benzer sonuçlar alınabiliyor. scan tailor, book sorber (isteyen mail atsın lisansını göndereyim. zafferdemmir@hotmail.com) FR hemen hepsini kllandım. hatta ATIZ book editor programını virtual machinede açıp lisans probleminden kurtularak kullandım. şunu söyleyebilirim diybookscanner.org adresideki modellerden birindeki gibi kitabı cama yapıştırabiliyorsanız scan tailor en güzel çözüm. ama camla uğraşmam derseniz book sorber yamukluğu gidermede çok başarılı. anlatacak çok şey var forumu bir inceleyeyim neler biliniyor neler bilinmiyor eksik birşey varsa benim bildiğim o kanuda yardımcı olabilirim. saygı ve muhabbetlerimle.
mail attım ama görmedin heralde elinde varsa bana booksorber programının lisansını gönderebilirmisin

ceyonimo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05-13-2016   #55
mesutozer

User ID: 28616
Tecrübe Puanı: 38872634
mesutozer Süper Üyemesutozer Süper Üyemesutozer Süper Üyemesutozer Süper Üyemesutozer Süper Üyemesutozer Süper Üyemesutozer Süper Üyemesutozer Süper Üyemesutozer Süper Üyemesutozer Süper Üyemesutozer Süper Üye

ben iki akıllı telefonu ayaklıkla diktim tek tek sayfayı ses kontrol ile /( Smile diyerek) hallediyoruım. tek sayfa düzenine gerek kalmadan daha seri oluyor sanki

mesutozer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05-13-2016   #56
mesutozer

User ID: 28616
Tecrübe Puanı: 38872634
mesutozer Süper Üyemesutozer Süper Üyemesutozer Süper Üyemesutozer Süper Üyemesutozer Süper Üyemesutozer Süper Üyemesutozer Süper Üyemesutozer Süper Üyemesutozer Süper Üyemesutozer Süper Üyemesutozer Süper Üye

[youtube]MH4G-v3h3DM[/youtube]

şu nasıl

mesutozer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06-05-2018   #57
liushang

User ID: 72261
liushang Yeni Üye

bu abide değişik bişey yapmış yapımınıda anlatıyor. bir bakın derim.

[youtube]FZcYIXseXkg[/youtube]

liushang isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06-18-2020   #58
jotapap

User ID: 100216
jotapap Yeni Üye

bazı fotoğraf makinelerinin uzaktan kumandaları var.

kitabı tutan avuca uygun şekilde yerleştirilirse, uygun zamanda işaret parmağı ile basılır.

hazır olmak için makine çok ufak bir gecikmeye ayarlanabilir belki.

otomatik moddan çok daha hızlı çekim yapılabilir.

jotapap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08-02-2021   #59
holebait

User ID: 16494
Tecrübe Puanı: 73260504
holebait Süper Üyeholebait Süper Üyeholebait Süper Üyeholebait Süper Üyeholebait Süper Üyeholebait Süper Üyeholebait Süper Üyeholebait Süper Üyeholebait Süper Üyeholebait Süper Üyeholebait Süper Üye

Merhabalar,
Ben de telefon ve tripod ile denemeyi düşünüyorum. Ancak tripod için ne almam lazım bilen var mı? Tecrübeli arkadaşlardan Marka/model vb. öneri bekliyorum.

Alıntı:
dntjex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hocam senin yöntemi kuracağım inşallah akıllı telefonla olursa ilk olarak onla deneyeceğim olmazzsa fotoğraf makinesi alacağım

hocam senin yöntemi yaptım ama galaxy s4 ün otomatik foto çekme özelliği yok 5 sny ye ayarlıyorum 5 sny sonunda kendim deklanşöre basmam gerekiyor

interval time shooting(otomatik seri çekim) özelliği galaxy s4 de yok hocam tüm düzeneği hazırladım onuda halledersem yapacağım

hocam düzeneği kurdum bende galaxy s4 var onda interval time shooting(otomatik seri çekim) özelliği yok uygulama baktım ama bulamadım bulursam yapacağım yoksa bir fotoğraf makinesi alıp yapacağım

holebait isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09-19-2021   #60
JUDGEDR

User ID: 111610
JUDGEDR Yeni Üye

Derviş hocam, bana mailden ulaşabilir misiniz ?
Teşekkürler.
z_a_judge@yahoo.com

JUDGEDR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
hızlı kitap tarama fotoğraf scan

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler