Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-22-2013   #24
spiderh

spiderh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 6440
Tecrübe Puanı: 88341280
spiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üye

Alıntı:
Son_Silahsor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Daha bir kaç gün önce okunacak fantastik türde, sağlam ve uzun soluklu bir seri ararken aklıma bu seri gelmişti. Hatta bu seriyi adam gibi düzenleyip paylaşan olursa Türkçe e-kitap tarihinin en ses getiren paylaşımı olur diye düşünmüştüm.

Daha sonra acaba paylaşan olmuş mudur deyip arayınca taranıp pek düzenlenmeden paylaşıldığını gördüm.

Gördüm de pek içime sinmedi açıkçası. 10 000'den fazla sayfası olan külliyattan bahsediyoruz sonuçta... Eksik sayfa vs. var mıdır, emin olamadım.

Her neyse işiniz çok zor @Tyrion. Kolay gelsin...
Böyle düşünenlerin başka bir seriye, kısa soluklu olsa da olur, el atmalarını temenni ediyoruz. Bizim gibi kitap düzenleyenlerin işi zorsa eğer, bu yük ancak el ele verilerek hafifletilebilir. Herkes gücü yettiğince bir şeyler yapmaya çalışsa, ortam güllük gülistanlık olurdu. O yüzden de ben teşekkürden çok iş yapılmasını yeğ tutuyorum. Eğer bir iş hoşumuza gidiyorsa, biz de aynı kalitede, daha kaliteli ya da yakın kalitede işler üreterek minnettarlığımızı belirtmiş oluruz. Yoksa salt teşekkür pek bir anlam ifade etmiyor açıkçası.