Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar  

Go Back   Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar > Eski Kitaplarım Genel Bölüm > Kutlama Mesajları

Seçenekler
Alt 11-10-2013   #11
spiderh

spiderh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 6440
Tecrübe Puanı: 83583873
spiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üye

Alıntı:
zamangezgini Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Atatürk Olmasaydı iyi olurdu diyenlere karşı verilmiş bir yanıt olarak çok anlamı vardır. Cemal Kutay gibi önemli bir şahsiyet demek ki size göre boşu boşuna böyle bir kitap yazmış oluyor. Böyle bir günde bile polemik yaratmadan duramıyorsunuz doğrusu. Son Silahşör ve Eskide ile olan tartışmalarınızdan çıkardığım "yönetici olmak sizi olumsuz yönde değiştirmiş" kanaatini iyice pekiştirdiniz doğrusu... Sevgili Spiderh siz yönetici olmadan böyle değildiniz.
Yine aynı sevecen ve olumlu arkadaşımızı geri istiyorum.

Not: Bu konuda bütün söyleyeceklerim bu kadarla kalacaktır.

ATATÜRK YALNIZ ANITKABİRDE DEĞİLDİR, AYNI ZAMANDA KIYMETİNİ BİLENLERİN AKLINDA VE KALBİNDEDİR.

Ben hep böyleydim sevgili "ZamanGezgini". "Atatürk Olmasaydı iyi olurdu" diyenler ne kadar boş bir söylemde bulunuyorlarsa, "Atatürk Olmasa ne olurdu?" diyenler de boş söylemde bulunuyorlar bana göre.

Eğer "eskide" nin ve onun kadar olmasa da "SonSilahsor" un üslubu forumun hoşuna gidiyorsa ve tasvip ediyorlarsa, ben yöneticilikten de Süper Üyelik'ten de ayrılmaya razıyım. Çünkü ben bu kadar alçalınabilen, bu kadar seviyesiz mesajların yazılabildiği bir forumda hiçbir görev üstlenmek istemem. Eleştirmek, tartışmak başkadır, saldırmak ve hakaret etmek başkadır. O aradaki ince çizgiyi tutturamıyorsa bir insan, o zaman hiç bu işlere bulaşmasın.

Konu spiderh tarafından (11-10-2013 Saat 15:31 ) değiştirilmiştir..
spiderh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11-10-2013   #12
ozkann05

ozkann05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 73
Tecrübe Puanı: 52278255
ozkann05 Süper Üyeozkann05 Süper Üyeozkann05 Süper Üyeozkann05 Süper Üyeozkann05 Süper Üyeozkann05 Süper Üyeozkann05 Süper Üyeozkann05 Süper Üyeozkann05 Süper Üyeozkann05 Süper Üyeozkann05 Süper Üye

Sevgili spiderh'ı Çf'den beri tanırım.Sevdiğim,saygı duyduğum bir arkadaşımızdır.Düşünceleri,fikirleri ortadadır ve az çok bilirim.Burada bir düşüncesini belirtmiş.Saydı duyuyorum.Katılır mısınız derseniz katılmıyorum.Tarih de şu olmasaydı veya şu olsaydı olay böyle gelişebilirdi diyebiliriz.Olayın gelişmesinde etkiler,sebepler vs. bellidir.Fikir yürütebiliriz.Daha da açıklayabilirim,örnekler verebilirim.Ama burada bu başlık altında tartışılacak bir konu değildir.Sevgili spiderh'dan polemik yaratacak bir cevap vermemesini rica ediyorum.Diğer arkadaşlarında Sevgili zamangezgini gibi bir tepki vermemesini rica ediyorum.

Saygılarımla...

Edit:Ne yazık ki yetişemedik.Sevgili spiderh cevap vermiş bile

Mustafa Kemal Atatürk
20 Ekim 1927

ozkann05 isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 11-10-2013   #13
rapunzel

rapunzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 996
Tecrübe Puanı: 214748370
rapunzel Süper Üyerapunzel Süper Üyerapunzel Süper Üyerapunzel Süper Üyerapunzel Süper Üyerapunzel Süper Üyerapunzel Süper Üyerapunzel Süper Üyerapunzel Süper Üyerapunzel Süper Üyerapunzel Süper Üye

Spiderh, şu güzel başlığın altında bile tartışma yaratabildin.
Diğer tartışmaları ayrı tutuyorum ama buradaki tavrında iyi niyet göremiyorum.
Bu huzur kaçırıcı yaklaşımını ne kadar daha sürdüreceksin, onu da merak ediyorum.

rapunzel isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 11-10-2013   #14
spiderh

spiderh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 6440
Tecrübe Puanı: 83583873
spiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üyespiderh Süper Üye

Alıntı:
ozkann05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili spiderh'ı Çf'den beri tanırım.Sevdiğim,saygı duyduğum bir arkadaşımızdır.Düşünceleri,fikirleri ortadadır ve az çok bilirim.Burada bir düşüncesini belirtmiş.Saydı duyuyorum.Katılır mısınız derseniz katılmıyorum.Tarih de şu olmasaydı veya şu olsaydı olay böyle gelişebilirdi diyebiliriz.Olayın gelişmesinde etkiler,sebepler vs. bellidir.Fikir yürütebiliriz.Daha da açıklayabilirim,örnekler verebilirim.Ama burada bu başlık altında tartışılacak bir konu değildir.Sevgili spiderh'dan polemik yaratacak bir cevap vermemesini rica ediyorum.Diğer arkadaşlarında Sevgili zamangezgini gibi bir tepki vermemesini rica ediyorum.

Saygılarımla...

Edit:Ne yazık ki yetişemedik.Sevgili spiderh cevap vermiş bile
Sevgili ozkann05, "eskide"nin seviyesiz mesajına bile karşılık vermedim, bu konu kirlenmesin diye. Ama bizzat benim adıma saldırı mahiyetinde mesajlar geldikçe, eleştiri sınırlarını aşıp saldırıya vardıkça işler, buna sessiz kalamam.

Ben burada bir görüşümü dile getirdim. Artık Atatürk'le uğraşmayı bırakın. Çekin ellerinizi üzerinden artık. Yaptıkları ortada olan büyük bir şahıstır. Ruhu şad olsun. Biri bir tarafa öbürü öbür tarafa kendi çıkarına göre merhumu yontmaya çalışıyorlar. Benim tepkim bunadır.

O olmasaydı, sizin gibi zihinler yüzünden, bizler varya bizler..., biz iyiyiz siz kötü, biz vatanseveriz siz hain... Bunlar ne oluyor? Sen kimsin? Kim oluyorsun da insanlar arasında ayrışma yaratabiliyorsun? Kim oluyorsun da merhumun ismini kullanarak insanlar arasına nifak tohumları sokuyorsun? TÜRKİYE'DE BAŞIMIZA NE GELİYORSA, İNSANLARIN "ATATÜRK" GİBİ BÜYÜK BİR ZATIN İSMİNİ KULLANARAK ÇIKAR PEŞİNDE KOŞMASINDAN İLERİ GELİYOR.

Eğer bunun gibi bir günde açılan bir konuda, birilerine cevap niteliğinde olan bir kitaptan alıntı yapılmasa, Atatürk'ün hayatı yoruma mahal vermeyecek şekilde kısa bir şekilde özetlenmiş olsa idi, hiçbir problem de olmayacaktı. Burada ben miyim polemiği başlatan, yoksa taraflı bir yayını Atatürk'ü anan bir konuda kullanmak mı? Bu forum çokkültürlü bir forum. Burada A'dan Z'ye her tip insan var. Atatürk'ü seveni var, sevmeyeni var; Haçlısı var Siyonisti var, Ateisti var Satanisti var, enteli var bağnazı var.. Konuların bu şekilde direk bir taraflara gönderme yapma maksadıyla açılması zaten polemiğin kapılarını ta en baştan aralıyor.

İki gündür "eskide" nin seviyesiz mesajlarıyla uğraşıyorum. Dışardan bakılınca ne dengesiz tipler varmış forumda demesinler diye. Ama arlanma duygusundan tamamen sıyrılmış bir arkadaşımız.

Eğer forum bu tür dengesizlerden arınacaksa, bana da onunla birlikte ceza verilsin, yeter ki forum kurtulsun bu tip seviyesiz insanlardan. Ben hiç gocunmam bu durumdan.

Buradan açık olarak sesleniyorum değerli adminlerime, eğer forum bu tip insanlardan arındırılmayacaksa, "Yeni Üye" statüsüne düşürülmeyi talep ediyorum. Ne etliye, ne sütlüye karışmak istemiyorum."

BUNU, BURADAN İSTİFA DİLEKÇEM OLARAK KABUL EDEBİLİRSİNİZ...

(Sen'den sözüm geneledir, kimse üstüne alınmasın lütfen)

Sağlıcakla kalın...

Alt 11-10-2013   #15
eskide

User ID: 19859
Tecrübe Puanı: 107176923
eskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üye

Alıntı:
spiderh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Eğer bunun gibi bir günde açılan bir konuda, birilerine cevap niteliğinde olan bir kitaptan alıntı yapılmasa, Atatürk'ün hayatı yoruma mahal vermeyecek şekilde kısa bir şekilde özetlenmiş olsa idi, hiçbir problem de olmayacaktı. Burada ben miyim polemiği başlatan, yoksa taraflı bir yayını Atatürk'ü anan bir konuda kullanmak mı? Bu forum çokkültürlü bir forum. Burada A'dan Z'ye her tip insan var. Atatürk'ü seveni var, sevmeyeni var; Haçlısı var Siyonisti var, Ateisti var Satanisti var, enteli var bağnazı var.. Konuların bu şekilde direk bir taraflara gönderme yapma maksadıyla açılması zaten polemiğin kapılarını ta en baştan aralıyor.

İki gündür "eskide" nin seviyesiz mesajlarıyla uğraşıyorum. Dışardan bakılınca ne dengesiz tipler varmış forumda demesinler diye. Ama arlanma duygusundan tamamen sıyrılmış bir arkadaşımız.

Buradan açık olarak sesleniyorum değerli adminlerime, eğer forum bu tip insanlardan arındırılmayacaksa, "Yeni Üye" statüsüne düşürülmeyi talep ediyorum. Ne etliye, ne sütlüye karışmak istemiyorum."

BUNU, BURADAN İSTİFA DİLEKÇEM OLARAK KABUL EDEBİLİRSİNİZ...
Alıntı yapılan kitap kimlere cevap verme niteliğinde olan bir kitap? Şecaat arz ederken merd-i kıpti sirkatin söylermiş. Bu kitap neden bir insanı rahatsız eder Atatürk'ün anıldığı bir başlıkta kullanıldığı için?

Ayrıca istifa tek traraflı bir müessesedir. Onanma gerektirmez. Seviyesiz miyim? Evet, insan kimlerle muhatap olacağını seçemiyor şu hayatta. Bu yüzden sürekli alçalıp yükseliyoruz.

eskide isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11-10-2013   #16
jean marcel

jean marcel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 1953
Tecrübe Puanı: 68655328
jean marcel Süper Üyejean marcel Süper Üyejean marcel Süper Üyejean marcel Süper Üyejean marcel Süper Üyejean marcel Süper Üyejean marcel Süper Üyejean marcel Süper Üyejean marcel Süper Üyejean marcel Süper Üyejean marcel Süper Üye

Yerli ve Yabancı Egemenlere Karşı Bizi Bir Arada Tutan Bize Güç Veren Atatürk'tür.Atatürk Yaptığı Her Şeyde Halkı Yerli ve Yabancı Egemenlere Karşı Tek Yumruk Olarak Birleştirmeyi Hedeflemiştir.Bunu Da Başarmıştır.

Milletimizin Son Dönemlerde "Atatürk" Demesi Boşuna Değildir.

Çünkü Atatürk Ne Yaptı İse Bu Millet İçin Yaptı.

Atatürk Ne Yaptı İse Bütün Mazlum Milletler İçin Yaptı.

Şunu Anladık Ki Biz Atatürk'ten Ne Kadar Uzaklaşırsak O Kadar Çok İnsan Kanı İçecek Yerli ve Yabancı Egemenler!

Konu jean marcel tarafından (11-10-2013 Saat 16:54 ) değiştirilmiştir..
jean marcel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11-10-2013   #17
Son_Silahsor

Son_Silahsor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 22097
Tecrübe Puanı: 214748369
Son_Silahsor Süper ÜyeSon_Silahsor Süper ÜyeSon_Silahsor Süper ÜyeSon_Silahsor Süper ÜyeSon_Silahsor Süper ÜyeSon_Silahsor Süper ÜyeSon_Silahsor Süper ÜyeSon_Silahsor Süper ÜyeSon_Silahsor Süper ÜyeSon_Silahsor Süper ÜyeSon_Silahsor Süper Üye

Alıntı:
spiderh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eğer "eskide" nin ve onun kadar olmasa da "SonSilahsor" un üslubu forumun hoşuna gidiyorsa ve tasvip ediyorlarsa, ben yöneticilikten de Süper Üyelik'ten de ayrılmaya razıyım. Çünkü ben bu kadar alçalınabilen, bu kadar seviyesiz mesajların yazılabildiği bir forumda hiçbir görev üstlenmek istemem. Eleştirmek, tartışmak başkadır, saldırmak ve hakaret etmek başkadır. O aradaki ince çizgiyi tutturamıyorsa bir insan, o zaman hiç bu işlere bulaşmasın.
@spiderh,

Madem konuyu açtınız, içimdekileri söyleyeyim.

Duygu sömürüsü yapmanıza gerek yok. Yaptıklarınız ortada gerçekten!

Mesala epub'larla birlikte akademik çalışmaları için varsa tıpkıbasım pdf'leri rica edenleri nasıl terslediğiniz; yeni üye ya da mesaj sayısı az olup eleştirilerde, önerilerde bulunanlara "sizin konuşmaya hakkınız yok" gibi anlamlara gelecek şeyler söylemeniz; görev paylaşımı (pdf -> word -> epub) gibi önerilerde ısrarla söylenmek isteneni anlamamanız, konuyu farklı yerlere çekmeniz... Yine daha bir iki gün önce pdf'si var mı diye soran bir üyeyle tartışmanız vs...

(Kişisel olarak forum kurallarında gösterildiği gibi düzenli bir şekilde konu açmama rağmen başlığa ve en önemlisi içeriğe "düzen oluşturmak" adı altında müdahale etmeniz -Administratör unvanlı birine konuyu ilettim, şikayet etmedim, tartışmadan haber verip en azından kitapla alakasız mesajların taşınıp/silinip kilidin açılması mümkün mü diye sordum. Olumlu ya da olumsuz geri dönüş olmadı; görmediğine, gözünden kaçtığına yormak istiyorum.)

Bunlara rağmen yönetim başka bir konuda, sizin, kendilerini temsil ettiğini söyledikten sonra kendimce tepkimi gösteriyorum; naçizane paylaşımlarıma son vererek, çoğunluk gibi ilgimi çekenleri indirip kenardan izleyerek. (İnsanları beklentiye soktuğum için Miras Döngüsü'nin son iki kitabını sunum yapmadan duyuracağım, isteyenlerle sabırla, tek tek de olsa, paylaşacağım.)

Olay otorite sorununa döndü. Sizden moderatörlüğü alırlarsa yanlış yaptıklarını kabullenmiş olacaklar, otorite sarsıntısı olacak; ayrıca sizi küstürecekler belki de. (Elbette bu şekilde devam ederlerse bir güven sorunu da olacak.) İşte ben de bu noktada bu sorunlara çözüm olarak kendimi geri çekiyorum.

Önce kendi üslubunuza bakın, millete üsluptan bahsetmeden önce...

Konu Son_Silahsor tarafından (11-10-2013 Saat 17:35 ) değiştirilmiştir..
Son_Silahsor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11-10-2013   #18
aytor

aytor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 21455
Tecrübe Puanı: 206737877
aytor Süper Üyeaytor Süper Üyeaytor Süper Üyeaytor Süper Üyeaytor Süper Üyeaytor Süper Üyeaytor Süper Üyeaytor Süper Üyeaytor Süper Üyeaytor Süper Üyeaytor Süper Üye

öncelikle 10 kasım sebebiyle atatürk'ü rahmetle anıyorum. keşke erken sayılabilecek bir yaşta ölüme yenik düşmeseydi de... (tarafımdan silinmiştir)

arkadaşlar, gördüğünüz gibi, söyleyecek bir alay lafım olduğu halde, polemik yaratmaması için sildim. aslına bakarsanız sinirli, açıkları yakalamaktan hoşlanan, laf çarpan-sokan, kinayeyi becerebilen bir yapım var. böyle polemikler de benim gibi insanlar için bulunmaz nimet. ama sıklıkla uzak durmaya başladım böyle konulardan, tartışmalardan. bir yere varmaması bir yana, insanı harap ediyor ruhsal anlamda. onun yerine tartıştığım kişilere karşı kontra cevap ararken araştırma yapıp, yeni şeyler öğrenmeyi, bilgimi tazelemeyi daha yapıcı buluyorum. size de bunu tavsiye ederim.

isim vermeyeceğim, forumdaşlarımız giderek birbirlerine daha çok yüklenmeye başladılar. ortalık benzin kokuyor. illaki birinden bir kıvılcım sıçrıyor, devamında ortalık yangın yerine dönüyor. madem kıvılcım saçıyorsunuz, uzak durun arkadaşlar böyle konulardan. illaki bir şey yazmak zorunda değilsiniz. hele ki alevlenmeye müsait konularda. misal, ben dini kitaplar bölümünde, politik araştırmalar bölümünde yazacak çok şeyim olmasına rağmen yazmıyorum. tavsiye ederim.

illaki polemik isteyen açsın konu, tartışsın. ya da bir tartışma bölümü konsun, lütfen.

aytor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11-10-2013   #19
R13VoLutioN

R13VoLutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 146
Tecrübe Puanı: 138857031
R13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper Üye

Onu AR(N)IYORUZ

Diğer yandan bugün çok hoşuma giden Sayın Akut Başkanı Nasuh Mahruki'nin sitem dolu mektubunu paylaşayım
Alıntı:
Nasuh Mahruki’den 10 Kasım mektubu

“Sana bu mektubu içim burkularak ve utanarak yazıyorum” sözleriyle başlayan Mahruki, mektubunda TSK’ye, Gezi olaylarına da değiniyor

İşte Mahruki'nin o mektubu;

“Ey büyük ATA’m,
Aramızdan ayrılışının 75. yılında, sana bu mektubu içim burkularak ve utanarak yazıyorum. Yanlış anlama, ben seni utandıracak bir şey hayatım boyunca yapmadım ve hiçbir zaman da yapmayacağım ama yine de en büyük eserini, birinci vazifemiz olarak bizden istediğin gibi de koruyamadım. Utancım yaptığım bir şeyden değil yapamadığım bize verdiğin birinci ve en büyük görevden. Gençliğe Hitabeyi kendimi bildim bileli büyük bir gurur, coşku ve aşkla okurum, hissederim, yaşarım ama utana – sıkıla söylüyorum ki, gereğini yapamadım, henüz hiçbirimiz yapamadık…

SORUMLUSU SUBAYLAR, İÇLERİNDE LİDER YOK

Çok üzülerek sana söylemek zorundayım ki, bu acıklı günlerin asıl sorumlusu, milletin bağımsızlığı ihlal edilirse bunun vebali Subaylara ait olacaktır dediğin gibi, silah arkadaşların subaylardır. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin subayları, hepsi asil, yiğit, fedakar, bilgili, kültürlü, adam gibi adam insanlar. Sahte kanıtlarla ve iftiralarla hapislere atılmalarına rağmen boyun eğmez, dimdik duruşlarına, Türk Subayına yaraşır kibarlıklarına ve beyefendiliklerine, askerliklerine bir sözüm yok. Ama içlerinde bir tane lider de yok.

Türk Silahlı Kuvvetleri, Subaylara kahramanlığı, askerliği, emir komutayı, ölüme gülerek gitmeyi her şeyi çok iyi öğretmiş ama liderliği ne yazık ki öğretememiş. Koskoca Türk Silahlı Kuvvetleri’nde sana layık olabilecek lider vasıflı bir tek subay bile yokmuş. Düşman, senin de uyardığın gibi, Cumhuriyeti bozmak, kazanımlarını elimizden almak ve bağımsızlığımızı ele geçirmek için, ilk önce subaylarımızı hor görmüş ve aşağılamış, alçakça saldırılarına onların üzerinden başlamıştı.

SİLAH ARKADAŞLARI SORUMLULUKLARINI YERİNE GETİREMEDİ

Türk Silahlı Kuvvetleri’ni pasifize etmek ve onun yenilmez koruyucu kalkanının yokluğunda, Türkiye’mizi bölmek, dincileştirmek ve sömürgeleştirmek olan şeytani amaçlarına ulaşmak için, türlü türlü sahte kanıtlarla, gizli tanıklarla, iftiralarla, bütün dünyanın gözü önünde, bir çoğu 60 – 70 küsur yaşında olan, dünyanın en kaliteli, en yiğit, en fedakar insanları Türk Subaylarına, teröristmiş gibi gösterip ağır hapis cezaları vererek küçük düşürmekte ve aşağılamaktadırlar. Memlekete kelle koltukta onyıllarca hizmet etmiş kahraman Türk Subayı, kendi vatanında, yıllardır düşman hukukuna maruz bırakılmasına rağmen, dışarıdaki silah arkadaşları tarihsel sorumluluklarını yerine getiremediler ve en büyük eserinin yıpratılmasını seyretmekten başka bir şey de yapamadılar.

TÜRK DÜŞMANI İLAN ETTİ

Sen ki, beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir. Türklük, benim en derin güven kaynağım, en engin övünç dayanağımdır, dediğin halde ve Ne Mutlu Türküm Diyene sözüyle bizleri birleştirdiğin halde, ülkede bugün yaşanan bu zulüm, Türklüklerinden utananlar ve Türk düşmanı vatansızlar tarafından yaşatılıyor hepimize. 1933′ten beri içimiz titreyerek, gözlerimiz dolarak gururla söylediğimiz, Türklüğümüzü haykırdığımız Andımız’ın da, Cumhuriyet’in 90. yılına günler kala yasaklandığını da söylemek zorundayım ne yazık ki. Senin en güzel sözlerinden; Ne Mutlu Türküm Diyene sözünü de, fırsatını buldukça kaldırıyorlar yazıldığı yerlerden ve silmeye çalışıyorlar asil milletimizin hafızasından. Hep aynı Türk düşmanı zihniyet tarafından…

SUBAYLAR YAPMASA DA…

Ey büyük ATA’m, bunları söyleyerek seni üzmek istemezdim ama ne yazık ki ülkede bugün yaşanan durum bu. Yine de, her ne kadar Subaylar, onlara verdiğin vazifelerini yerine getirememiş olsalar da, Cumhuriyeti emanet ettiğin gençler, birinci vazifelerinin çok açık olarak farkındalarmış. 10 yıldır yaşadığımız bu Cumhuriyet düşmanı süreçte yaşananlar, gençlerin üzerinde herkesin tahmin ettiğinden daha büyük bir birikim yaratmış ve bir gün, bir yerde bu birikim patladı ve büyük bir kitle ayağa kalktı. Sen yine geleceği doğru okumuşsun ve en büyük eserini gençlere emanet ederek en doğrusunu yapmışsın.

DÜŞMANIN KAÇMA ZAMANI GELDİ

Bugün artık Lise öğrencileri, üniversite öğrencileri ayağa kalkmış durumdalar ve kendi gelecekleri için, Cumhuriyet’in kazanımları için mücadeleyi başlattılar ve inan bana, hepsi muhtaç oldukları kudretin damarlarında dolaştığının farkındalar. Zor zamanlar yaşadık, Cumhuriyet’in bir çok önemli kazanımı alt üst edildi, demokrasimiz ve hukukumuz, demokrasi ve hukuktan başka bir şeye dönüştürüldü. Büyük haksızlıklar, ihanetler, yolsuzluklar ve insan hakları ihlalleri yapıldı, yapılıyor ama sonunda Türk Genci, kendi geleceğini güçlü ve becerikli ellerine almaya karar verdi. Sen Milletini çok iyi tanıdığın için bilirsin, oraya zor gelir ama, bu Millet bir kere gayrı yeter dedi mi, düşmanın kaçma zamanı gelmiş demektir. Bundan sonrası çok daha kolay olacaktır. Yaşamdaki en büyük öğretilerini senden almış olan bir Türk genci olarak, sana bir dahaki mektubumda çok daha güzel haberler vereceğime emin olabilirsin.

Her geçen gün seni daha çok özlüyoruz ATA’m… Bizim için yaptığın her şey için sonsuz teşekkürlerimle…”

[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Bizi yanlış yola sevkeden soysuzlar bilirsiniz ki,
çok kere din perdesine bürünmüşler, sâf ve temiz
halkımızı hep din kuralları sözleriyle aldata gelmişlerdir.

R13VoLutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11-10-2013   #20
R13VoLutioN

R13VoLutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 146
Tecrübe Puanı: 138857031
R13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper Üye

Diğer konuya gelirsek spiderh'ın bu konuda o mesajı yazması hoş olmamış az çok görüşlerini öğrendim ve pek benimsemiyorum ancak spiderh'ı bulunduğu görevde yaptıklarıyla değerlendirmek gerekir fikirler her zaman aynı olamaz ama farklı fikirlere de saygıyla yaklaşmak gerekir

Bizi yanlış yola sevkeden soysuzlar bilirsiniz ki,
çok kere din perdesine bürünmüşler, sâf ve temiz
halkımızı hep din kuralları sözleriyle aldata gelmişlerdir.

R13VoLutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler