Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar  

Go Back   Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar > E-Kitaplar - Mizah Dergileri - Dergiler - Cizgi Romanlar > Romanlar ve Öykü Kitapları

Seçenekler
Alt 09-19-2013   #1
Pinokyo

Pinokyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 2308
Tecrübe Puanı: 214748371
Pinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper Üye
Arrow Alper Canıgüz - Oğullar ve Rencide Ruhlar

"Beş yaş insanın en olgun çağıdır; sonra çürüme başlar.

Ben Alper Kamu, birkaç ay önce beş yaşına bastım. Doğum günüm yaklaşırken vaktimin büyük kısmını pencerenin önünde, dışardaki insanları izleyerek geçiriyordum. Hızlanarak, yavaşlayarak, türlü sesler çıkararak ve bir yerlere bakarak yaşayıp gidiyorlardı. Bir gün onlardan biri haline geleceğimi düşünmek beni hasta ediyordu. Ne yazık ki bundan kaçış yoktu. Zaman acımasızdı ve ben hızla yaşlanıyordum.

Hayatımdaki tek iyi şey artık anaokuluna gitmek zorunda olmayışımdı. Zarardan kâr. Uzun süre annem ile babama anaokulunun bana göre bir yer olmadığını anlatmaya çalışmıştım aslında. Bütün rasyonel dayanaklarıyla. Hiçbir işe yaramamıştı maalesef. İlla ki uykumda kan ter içinde tepinmek, servis minibüsü kapıya geldiğinde küçük çaplı bir sinir krizi geçirmek gibi yöntemlere başvurmam gerekecekti derdimi anlamaları için. Kepazelik. İnsanı kendinden utandırıyorlardı."

Alper Canıgüz, Tatlı Rüyalar'dan bilinen sürükleyici diliyle, 5 yaşında bir çocuğun içine düştüğü bir hikayeyi anlatıyor. Yaşının avantajıyla her yere girip çıkan, hem filozof hem fırlama bir oğlan... Hikayeyi ve "karakteri" çevreleyen semt hayatı ve mahalle atmosferi de, bizzat karakter kazanıyor, anlatıda...

Polisiye, fantastik ve mizahi edebiyatın tadlarını ustaca kaynaştıran, olağanüstü özgün, çok iddialı bir kitap.
(Arka Kapak)

2004, İletişim Yayınları, Türkçe, 204 sayfa

ClearScan pdf (2.73 MB)
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Son_Silahsor'un EPUB düzenlemesi (257 KB)
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Konu 25Temmuz tarafından (07-14-2017 Saat 08:01 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Link yenilendi
Pinokyo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09-19-2013   #2
bull

bull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 308
Tecrübe Puanı: 182231401
bull Süper Üyebull Süper Üyebull Süper Üyebull Süper Üyebull Süper Üyebull Süper Üyebull Süper Üyebull Süper Üyebull Süper Üyebull Süper Üyebull Süper Üye

paylaşım için teşekkürler...

bull isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09-19-2013   #3
kırmızıkalem

kırmızıkalem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 840
Tecrübe Puanı: 70216548
kırmızıkalem Süper Üyekırmızıkalem Süper Üyekırmızıkalem Süper Üyekırmızıkalem Süper Üyekırmızıkalem Süper Üyekırmızıkalem Süper Üyekırmızıkalem Süper Üyekırmızıkalem Süper Üyekırmızıkalem Süper Üyekırmızıkalem Süper Üyekırmızıkalem Süper Üye

Sevgili Pinokyo, bu muzır yazarın kitaplarını bizimle buluşturduğunuz için çok teşekkür ederim. İlk defa sizin taramanızdan okumuştum bu yazarı ikincisi de sizden olacak inşallah. Bitrince yorumumu yazacağım, ellerinize sağlık.

kırmızıkalem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09-19-2013   #4
No Pasaran

No Pasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 7016
Tecrübe Puanı: 8
No Pasaran Yeni Üye

Pinokyo eline sağlık. Teşekkürler (:

No Pasaran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09-19-2013   #5
eskide

User ID: 19859
Tecrübe Puanı: 107176924
eskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üye

------------------

Konu eskide tarafından (05-16-2014 Saat 18:31 ) değiştirilmiştir..
eskide isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09-19-2013   #6
Pinokyo

Pinokyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 2308
Tecrübe Puanı: 214748371
Pinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper ÜyePinokyo Süper Üye

Keyifli okumalar dilerim. Alper Canıgüz severler olmasına sevindim : )

Yazarın bu romanını Gizliajans'tan daha çok beğenmiştim ben. Daha doğal bir akışı, içten bir havası var. Muzırlıkta eksik yok tabii! : ) Yazarın son romanı bu kitabın devamı niteliğinde ya da benzer tatta sanırım; "Alper Kamu - Cehennem Çiçeği" adı. Henüz okumadım ama en kısa zamanda onu da okumak niyetindeyim. Bu romanı beğenirseniz aklınızda bulunsun.

Pinokyo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09-20-2013   #7
kutuphaneci

kutuphaneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 72
Tecrübe Puanı: 214748374
kutuphaneci Süper Üyekutuphaneci Süper Üyekutuphaneci Süper Üyekutuphaneci Süper Üyekutuphaneci Süper Üyekutuphaneci Süper Üyekutuphaneci Süper Üyekutuphaneci Süper Üyekutuphaneci Süper Üyekutuphaneci Süper Üyekutuphaneci Süper Üye

Alıntı diye belirtmediğinize göre kendi taramanız. Bu kadar şık bir kitap yaptığınıza göre niye taramayı sıklaştırmıyorsunuz. Katkılarınızı bekliyoruz.

Acrobat Reader 10 ve üzeri...
Foxit Reader 6 ve üzeri...
kutuphaneci isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 09-20-2013   #8
Panopticon

User ID: 12654
Tecrübe Puanı: 6607518
Panopticon Süper ÜyePanopticon Süper ÜyePanopticon Süper ÜyePanopticon Süper ÜyePanopticon Süper ÜyePanopticon Süper ÜyePanopticon Süper ÜyePanopticon Süper ÜyePanopticon Süper ÜyePanopticon Süper ÜyePanopticon Süper Üye

Kaç zamandır okumayı istediğim bir kitaptı. Şöyle bir göz attım ve oldukça güzel bir tarama gibi görünüyor. Ellerinize sağlık.

Panopticon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09-22-2013   #9
onexey

User ID: 16980
Tecrübe Puanı: 7
onexey Yeni Üye

Teşekkürler.

onexey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09-22-2013   #10
Tyrion

Tyrion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 16308
Tecrübe Puanı: 200506940
Tyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper ÜyeTyrion Süper Üye

teşekkürler, kitaba göz gezdirdim çok eğlenceli gözüküyor.

Tyrion isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
alper canıgüz, çağdaş türk edebiyatı, dedektif romanları, oğullar ve rencide ruhlar, pdf, polisiye, roman, son-silahsor

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler