Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar  

Go Back   Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar > E-Kitaplar - Mizah Dergileri - Dergiler - Cizgi Romanlar > Ansiklopediler

Seçenekler
Alt 02-02-2014   #11
mimaks

User ID: 1258
Tecrübe Puanı: 36015791
mimaks Süper Üyemimaks Süper Üyemimaks Süper Üyemimaks Süper Üyemimaks Süper Üyemimaks Süper Üyemimaks Süper Üyemimaks Süper Üyemimaks Süper Üyemimaks Süper Üyemimaks Süper Üye

upload bitince tek link adresleri paylasacagim

mimaks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02-02-2014   #12
mimaks

mimaks Süper Üyemimaks Süper Üyemimaks Süper Üyemimaks Süper Üyemimaks Süper Üyemimaks Süper Üyemimaks Süper Üyemimaks Süper Üyemimaks Süper Üyemimaks Süper Üyemimaks Süper Üye

bu arada her mesajima neden onay gerekiyor_?

Alt 02-02-2014   #13
rapunzel

rapunzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 996
Tecrübe Puanı: 214748371
rapunzel Süper Üyerapunzel Süper Üyerapunzel Süper Üyerapunzel Süper Üyerapunzel Süper Üyerapunzel Süper Üyerapunzel Süper Üyerapunzel Süper Üyerapunzel Süper Üyerapunzel Süper Üyerapunzel Süper Üye

44 cildin tamamı:
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Harika bir iş çıkarılmış, teşekkürler.

Konu rapunzel tarafından (02-02-2014 Saat 16:56 ) değiştirilmiştir..
rapunzel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02-02-2014   #14
mimaks

Alıntı:
eskide Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İndireceğim siteyi bir türlü insan olduğuma ikna edemediğim için (Okuyanlardan "bizi de edemedin" sesleri yükseliyor.) kalitesine bakamadım. Eğer kalitelili bir epub dönüşümü başarılı şekilde gerçekleştirildiyse arkasında çok büyük emek olmalı. Biz bir romanı epub yapmak için bir haftayı gözden çıkarıyoruz. Elli kişilik bir grup çalışmasıyla bile bu işin, bu kadar kısa sürede, gerçekleştirilmesi pek mümkün görünmüyor. Aklım hafsalam almadı. Gecenizi gündüzünüzü bu iş için harcadığınızı düşünüyorum. Bu fedakar çaba için ne kadar teşekkür etsek az.

Ama çoğumuz e-kitap okumuyoruz. Sadece içinde madde ararken bu çalışmayı kullanabiliriz. Bu konuda kararlıyız: hiçbir zaman e-kitap okumayacağız diyerek yemin de ediyoruz. Bazen de alacağımız kitaplar için bir ön araştırma olarak kullanıyoruz. Beyhude yere kendinizi bu kadar hırpalamış olduğunuzu düşündükçe büyük bir üzüntüye gark olmaktan kendimi alıkoyamıyorum.

Neyse, tanıtım broşürü olarak okurlara hizmet edecek bu çalışma için teşekkür ediyorum.
ben e-kitap okurum arkadas mümkün olan her zaman. Bir kitabin dijitalini bulamadigimda kitabi satin alip e-kitaba cevirir öyle okurum hatta.

Islam ansiklopedisinin epub haline getirilisi; kendi resmi sitesinde madde madde/sayfa sayfa olan metinleri alan, onlari birlestiren, maddeleri baslik haline getiren bir program yazdim. Yine de bir cok hata cikti. Bir kac gün icinde onlari da düzenledim ve ePub a cevirdim.

Herkese hayirli olsun

Alt 02-02-2014   #15
cengizce

cengizce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 22975
Tecrübe Puanı: 214748370
cengizce Süper Üyecengizce Süper Üyecengizce Süper Üyecengizce Süper Üyecengizce Süper Üyecengizce Süper Üyecengizce Süper Üyecengizce Süper Üyecengizce Süper Üyecengizce Süper Üyecengizce Süper Üye

Sayın mimaks'a dosyaları epub formatına çevirdiği ve sayın rapunzel'e de bizi tek tek ciltleri indirme zahmetinden kurtardığı için çok teşekkür ediyorum.

cengizce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02-02-2014   #16
daima

daima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 1599
Tecrübe Puanı: 214748371
daima Süper Üyedaima Süper Üyedaima Süper Üyedaima Süper Üyedaima Süper Üyedaima Süper Üyedaima Süper Üyedaima Süper Üyedaima Süper Üyedaima Süper Üyedaima Süper Üye

Emeğinize sağlık.

Alt 02-02-2014   #17
eskide

User ID: 19859
Tecrübe Puanı: 107176924
eskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üyeeskide Süper Üye

Alıntı:
mimaks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben e-kitap okurum arkadas mümkün olan her zaman. Bir kitabin dijitalini bulamadigimda kitabi satin alip e-kitaba cevirir öyle okurum hatta.

Islam ansiklopedisinin epub haline getirilisi; kendi resmi sitesinde madde madde/sayfa sayfa olan metinleri alan, onlari birlestiren, maddeleri baslik haline getiren bir program yazdim. Yine de bir cok hata cikti. Bir kac gün icinde onlari da düzenledim ve ePub a cevirdim.

Herkese hayirli olsun
Uzmanlığınızı bu iş için seferber ederek program yazıp bu önemli eseri e-kitap haline getirdiğiniz için candan teşekkür ediyorum. E-kitaplara hak ettiği değeri verenlerin az olmadığını da gösterdiniz. Bunun için de ayrıca teşekkür ederim. Bu forumda günlerini vererek e-kitap hazırlayan çok sayıda insan var. Tek amaçları insanların kitap okumaları. Ama bu forumda onların yüzüne karşı marifetmiş gibi "hiçbir zaman e-kitap okumayı düşünmüyorum.", "e-kitapları sadece kitap hakkında fikir almak için kullanıyorum." "e-kitapları sadece araştırma yaparken metin içinde arama yapmak için kullanıyorum." diyen o kadar çok sayıda insan var ki elimde olmadan üzülüyorum. Hatta içim acıyor. İnsanların çabaları yerini bulmadığı için üzülüyorum. Korkum, e-kitap düzenleyenlerin bu üyelerin etkisiyle beyhude bir çaba içinde olduklarına yönelik inanç geliştirmeleri.

eskide isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02-02-2014   #18
jackky

User ID: 229
Tecrübe Puanı: 8679626
jackky Süper Üyejackky Süper Üyejackky Süper Üyejackky Süper Üyejackky Süper Üyejackky Süper Üyejackky Süper Üyejackky Süper Üyejackky Süper Üyejackky Süper Üyejackky Süper Üye

Ansiklopediyi epub formatına çevirerek bize sunan mimaks'a ve tek dosya halinde internete yükleyen rapunzel'e teşekkür ederim. Her ikinizin de eline, gözüne sağlık..

jackky isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02-02-2014   #19
Lentus

Lentus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 10265
Tecrübe Puanı: 200990713
Lentus Süper ÜyeLentus Süper ÜyeLentus Süper ÜyeLentus Süper ÜyeLentus Süper ÜyeLentus Süper ÜyeLentus Süper ÜyeLentus Süper ÜyeLentus Süper ÜyeLentus Süper ÜyeLentus Süper Üye

Hakikaten mükemmel oldu,Mimaks başta olmak üzere emeği geçenlere çok teşekkür ederiz.

Lentus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02-02-2014   #20
börklücemustafa

User ID: 907
Tecrübe Puanı: 214748372
börklücemustafa Süper Üyebörklücemustafa Süper Üyebörklücemustafa Süper Üyebörklücemustafa Süper Üyebörklücemustafa Süper Üyebörklücemustafa Süper Üyebörklücemustafa Süper Üyebörklücemustafa Süper Üyebörklücemustafa Süper Üyebörklücemustafa Süper Üyebörklücemustafa Süper Üye

Mimaks teşekkür ederim. Elinize sağlık. Hakikaten muazzam bir iş çıkarmışsınız. Rapunzel tek link için teşekkür ederim.

börklücemustafa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
ekitap (epub)

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler