Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar  

Go Back   Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar > Eski Kitaplarım Genel Bölüm > Düzenlenecek - Taranacak Kitaplar Bölümü > Kitap Tarayanın Takım Sandığı

Seçenekler
Alt 08-21-2013   #11
nslhndmrkl

User ID: 22031
Tecrübe Puanı: 0
nslhndmrkl Yeni Üye

Merhaba, benim briss ile ilgili şöyle bir sorunum var. Bazı pdf dosyalarını görmüyor, dolayısıyla yükleyemiyorum. Önceleri bunun boyutla ilgili bir sorun olduğunu sandım ama değil. Daha önce bu sorunla karşılaşan oldu mu acaba?

nslhndmrkl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02-13-2014   #12
antik89

User ID: 25044
Tecrübe Puanı: 61284878
antik89 Süper Üyeantik89 Süper Üyeantik89 Süper Üyeantik89 Süper Üyeantik89 Süper Üyeantik89 Süper Üyeantik89 Süper Üyeantik89 Süper Üyeantik89 Süper Üyeantik89 Süper Üyeantik89 Süper Üye

Teşekkürler işime Çok yarayacak

antik89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05-06-2014   #13
ikutluay

User ID: 22615
Tecrübe Puanı: 21474843
ikutluay Süper Üyeikutluay Süper Üyeikutluay Süper Üyeikutluay Süper Üyeikutluay Süper Üyeikutluay Süper Üyeikutluay Süper Üyeikutluay Süper Üyeikutluay Süper Üyeikutluay Süper Üyeikutluay Süper Üye

burada anlatılan yöntemin cari hesap ektresi için kullanılacağını düşünmemiştiniz belki ama bu sorun karşıma çıkınca her seferinde resim olarak croplamak yerine bunu uyguladım. süper yazılım ve anlatım.

ikutluay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05-08-2014   #14
kuzununkirpis

User ID: 26715
Tecrübe Puanı: 6
kuzununkirpis Yeni Üye

Arkadaslar bence Briss den de daha iyi bir program var hem de ucretsiz. Otomatik sayfalarin oryantasyonunu duzeltiyor, cift sayfalari ayiriyor, deskew yapiyor, tarama sirasinda olusan ufak tefek noktalari siliyor, tum sayfalarin marjinlerini ayni yapiyor. Tek problemi pdf ile degil resim dosyalari olarak input istiyor (mesela *.tiff).

Programin adi: Scan Tailor
Web sites: [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

kuzununkirpis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05-10-2014   #15
ikutluay

User ID: 22615
Tecrübe Puanı: 21474843
ikutluay Süper Üyeikutluay Süper Üyeikutluay Süper Üyeikutluay Süper Üyeikutluay Süper Üyeikutluay Süper Üyeikutluay Süper Üyeikutluay Süper Üyeikutluay Süper Üyeikutluay Süper Üyeikutluay Süper Üye

bunu geçen gün incelemiştim. Scan tailor bir tarama programı. diğeri ise pdf bölme. İkisi iki ayrı yazılım...

ikutluay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05-10-2014   #16
kuzununkirpis

User ID: 26715
Tecrübe Puanı: 6
kuzununkirpis Yeni Üye

Alıntı:
ikutluay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bunu geçen gün incelemiştim. Scan tailor bir tarama programı. diğeri ise pdf bölme. İkisi iki ayrı yazılım...

"Scan Tailor is an interactive post-processing tool for scanned pages. It performs operations such as page splitting, deskewing, adding/removing borders, and others."

Yani taranan sayfaları işleme aracıdır. Sayfa bölme, eğriliklerin giderilmesini, ekleme / çıkarma, sınırları, ve diğerleri gibi işlemleri gerçekleştirir.

kuzununkirpis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03-02-2016   #17
R13VoLutioN

R13VoLutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 146
Tecrübe Puanı: 138857032
R13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper ÜyeR13VoLutioN Süper Üye

resimler ölmüş resimleri yenileme şansınız var mı ?

Bizi yanlış yola sevkeden soysuzlar bilirsiniz ki,
çok kere din perdesine bürünmüşler, sâf ve temiz
halkımızı hep din kuralları sözleriyle aldata gelmişlerdir.

R13VoLutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
briss, iki sayfalı pdf, pdf düzenleme, tek sayfalı pdf

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler