Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar  

Go Back   Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar > Eski Kitaplarım Genel Bölüm > Düzenlenecek - Taranacak Kitaplar Bölümü > Kitap Tarayanın Takım Sandığı

Seçenekler
Alt 04-24-2015   #11
mursa

mursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 335
Tecrübe Puanı: 155714290
mursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üyemursa Süper Üye

Aslında benimde harf hatalarından çok paragraf boşlukları ev satır aralıklar sinirime dokunuyor. Özellikle yazar konu aralarındaki geçişleri satır boşluğu vererek yapıyorsa ciddi sıkıntı oluyor. Bakıyorum konu bitmiş ve başka bir konuya geçilmiş, anladığımda ise gereksiz yere 3-4 satır okumuş oluyor ve bu nedenle de sürekli geri giderek konuyu çözmeye çalışırken buluyorum kendimi... Hele cümleler satırın bittiğini ifade etmiyorsa yandın demek... Mesela internetten indirdiğim Maxime Chattam'ın LEŞ adlı romanını okuyuncaya kadar canım çıkmıştı...
İşin kötü tarafı düzenleme yapan kişi kitabı tamamen okumuyorsa da bunu yakalaması neredeyse imkansız oluyor ki hepiniz yani benim gibi "TİTİZ" olanlar bu konuda ciddi sıkıntı yaşıyor...
Zaten bu nedenle bu tip bir kitaba rastladığım zaman hemen tıpkı çekim pdf'ini okumak daha işime geliyor. Sırf bu yüzden de gittim kendime 8" tablet aldım...Yan çevirdim mi bu problemli gözlerimle bile rahatlıkla okuyabiliyorum...

mursa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 04-24-2015   #12
Sam_PP2

Sam_PP2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 27970
Tecrübe Puanı: 150024501
Sam_PP2 Süper ÜyeSam_PP2 Süper ÜyeSam_PP2 Süper ÜyeSam_PP2 Süper ÜyeSam_PP2 Süper ÜyeSam_PP2 Süper ÜyeSam_PP2 Süper ÜyeSam_PP2 Süper ÜyeSam_PP2 Süper ÜyeSam_PP2 Süper ÜyeSam_PP2 Süper Üye

Alıntı:
mursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aslında benimde harf hatalarından çok paragraf boşlukları ev satır aralıklar sinirime dokunuyor. Özellikle yazar konu aralarındaki geçişleri satır boşluğu vererek yapıyorsa ciddi sıkıntı oluyor. Bakıyorum konu bitmiş ve başka bir konuya geçilmiş, anladığımda ise gereksiz yere 3-4 satır okumuş oluyor ve bu nedenle de sürekli geri giderek konuyu çözmeye çalışırken buluyorum kendimi... Hele cümleler satırın bittiğini ifade etmiyorsa yandın demek... Mesela internetten indirdiğim Maxime Chattam'ın LEŞ adlı romanını okuyuncaya kadar canım çıkmıştı...
İşin kötü tarafı düzenleme yapan kişi kitabı tamamen okumuyorsa da bunu yakalaması neredeyse imkansız oluyor ki hepiniz yani benim gibi "TİTİZ" olanlar bu konuda ciddi sıkıntı yaşıyor...
Zaten bu nedenle bu tip bir kitaba rastladığım zaman hemen tıpkı çekim pdf'ini okumak daha işime geliyor. Sırf bu yüzden de gittim kendime 8" tablet aldım...Yan çevirdim mi bu problemli gözlerimle bile rahatlıkla okuyabiliyorum...
En azından onlara dikkat edilmeli ki sağlıklı bir okuma olabilsin ama pek önemseyen yok. Artık zevk demeyeceğim çünkü kişiden kişiye göre değişiyor. En sağlıklı okumayı sağlayacak şekilde görselleştirmek gerek sanırım.

Sam_PP2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 04-27-2015   #13
quipus

User ID: 25597
Tecrübe Puanı: 0
quipus Süper Üyequipus Süper Üyequipus Süper Üyequipus Süper Üyequipus Süper Üyequipus Süper Üyequipus Süper Üyequipus Süper Üyequipus Süper Üyequipus Süper Üyequipus Süper Üye
Standart Epub hazırlama rehberi

Teşekkür ederim çok yararlı bir rehber hazırlamışsınız.

quipus isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 03-02-2017   #14
Ragle Gumm

User ID: 37048
Ragle Gumm Süper ÜyeRagle Gumm Süper ÜyeRagle Gumm Süper ÜyeRagle Gumm Süper ÜyeRagle Gumm Süper ÜyeRagle Gumm Süper ÜyeRagle Gumm Süper ÜyeRagle Gumm Süper ÜyeRagle Gumm Süper ÜyeRagle Gumm Süper ÜyeRagle Gumm Süper Üye

selamlar sözlüğün linki ölmüş, müsait olunca yenilemeniz mümkün mü acaba?

Ragle Gumm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03-02-2017   #15
25Temmuz

25Temmuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 75
Tecrübe Puanı: 214748382
25Temmuz Süper Üye25Temmuz Süper Üye25Temmuz Süper Üye25Temmuz Süper Üye25Temmuz Süper Üye25Temmuz Süper Üye25Temmuz Süper Üye25Temmuz Süper Üye25Temmuz Süper Üye25Temmuz Süper Üye25Temmuz Süper Üye

Alıntı:
Ragle Gumm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
selamlar sözlüğün linki ölmüş, müsait olunca yenilemeniz mümkün mü acaba?
Sigil İmla Kılavuzu linki yenilenmiştir...

Alt 03-02-2017   #16
Ragle Gumm

User ID: 37048
Ragle Gumm Süper ÜyeRagle Gumm Süper ÜyeRagle Gumm Süper ÜyeRagle Gumm Süper ÜyeRagle Gumm Süper ÜyeRagle Gumm Süper ÜyeRagle Gumm Süper ÜyeRagle Gumm Süper ÜyeRagle Gumm Süper ÜyeRagle Gumm Süper ÜyeRagle Gumm Süper Üye

Alıntı:
25Temmuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sigil İmla Kılavuzu linki yenilenmiştir...
çok teşekkür ederim, sağ olun.

Ragle Gumm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
sigil epub hazırlamak yapmak oluşturmak

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler