Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-06-2017   #44
medetres

medetres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 1327
Tecrübe Puanı: 214748374
medetres Süper Üyemedetres Süper Üyemedetres Süper Üyemedetres Süper Üyemedetres Süper Üyemedetres Süper Üyemedetres Süper Üyemedetres Süper Üyemedetres Süper Üyemedetres Süper Üyemedetres Süper Üye

Alıntı:
Bursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim bir Teklifim var...

Siz 5 yaşından küçük kitapları, ve yasaklı yayınevlerinin kitaplarını yayınlamıyorsunuz. İlkeleriniz, prensipleriniz var, onlara uyuyorsunuz.

Benim bir bloğum var, ben orada, seçtiğim, beğendiğim kitapları biriktiriyorum, (NOT, yanlış anlaşılmasın, reklam, vs gibi. bir gelir getiren bir uygulamam yok, yani bir kazancım yok). Reklam olmasın diye, linki vermiyorum, gerekirse paylaşırız...

Diyorum ki, 5 yaşından küçük kitapları veya paylaşmak istediğiniz, o kendilerini bi bok sayan yasaklı yayınevlerinin yasaklı kitaplarını, bloğumda ben paylaşırım, hiç de tın...

Sadece bir öneri....
Merhaba sevgili Bursa,öneriniz için teşekkürler bu bizim hiç aklımıza ! gelmemişti teşekkürler ilginiz için,kullandığınız kelimeler de bir kitapsevere yakışmayan kelimeler.Bizim amacımız üzüm yemek kitaplar yayınlanacak satılacak ki yeni kitaplar basılabilsin (kitapevlerinin politikalarını ayrıca tartışırız ) dolayısıyla o kurallar da bunun için koyuldu.