Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-08-2014   #4
lone_warrior

lone_warrior - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 19238
Tecrübe Puanı: 134367416
lone_warrior Süper Üyelone_warrior Süper Üyelone_warrior Süper Üyelone_warrior Süper Üyelone_warrior Süper Üyelone_warrior Süper Üyelone_warrior Süper Üyelone_warrior Süper Üyelone_warrior Süper Üyelone_warrior Süper Üyelone_warrior Süper Üye

Son durum: Bu hafta birkaç başlığı daha elde ettim. Tıpkıçekim için elimizde olmayanların sayısı giderek azalıyor. Platon, Bacon gibilerinin yapıtlarını öğrenciler dersleri için satın aldıklarından sahaflarda pek bulunmuyorlar.

Forumda başlıkların üçte ikisini kontrol ettim. Bir kısmı epub olarak başka yerlerde paylaşılmış. 1 numarayı başka bir yerde düzenlemiş olduğumu anımsadım. Ve taramaya ara verip, sondan başlayarak epub dosyaları düzenlemeye başladım. Stendhal'in Lamiel'i (I ve II) birazdan tamamlanmış olur. Sonra da İtalya Hikayeleri/Öyküleri de birkaç gün içinde bitmiş olacak. Diğer Stendhal yapıtları, Armance, Kırmızı ve Siyah ile Parma Manastırı sırada. Kasım sonuna dek Stendhal'in bendeki yapıtlarının epub sürümlerini tamamlamış olurum diye umuyorum. Aşk Üzerine, Romada Gezintiler, Kızıl ve Kara (elliler baskılarından), LL ve diğer yapıtları ile Stendhal'in Hayatı henüz bende yok. Edinir edinmez onlara da girişeceğim.

Umarım, forumdaki sorun bu sürede giderilmiş olur ve olağan yazışma tempomuza geri dönerek paylaşımlarımızı sürdürürüz.

Ekleme/Güncelleme: Stendhal'in Hayatını buldum; Romada Gezintiler (MEB baskısı) ve diğer MEB basımlarını henüz bulamadım. Kasım ayı geçti, istediğim ilerleme ne yazık ki yok. Araya Jules Verne girdiğinden. Ek iş: toplu yapıtları listesini güncellemem gerek.

Konu lone_warrior tarafından (12-07-2014 Saat 15:17 ) değiştirilmiştir..
lone_warrior isimli Üye şimdilik offline konumundadır