Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-22-2013   #15
sentez42

User ID: 7186
Tecrübe Puanı: 4223245
sentez42 Süper Üyesentez42 Süper Üyesentez42 Süper Üyesentez42 Süper Üyesentez42 Süper Üyesentez42 Süper Üyesentez42 Süper Üyesentez42 Süper Üyesentez42 Süper Üyesentez42 Süper Üyesentez42 Süper Üye

Alıntı:
Tyrion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hocam ben de tarayıcı almayı planlıyorum ama katkı vermek sadece kitap taramak demek değil. internette binlerce türkçe düzensiz pdf var, herkes birkaç tanesini düzenleyip epub yapmaya kalksa forum şahlanır. ama herhalde bu iş çok zor sanıldığından kimse uğraşmak istemiyor...
Portland Celladı serisini düzenlemeye kalktım ama sonunu getiremedim hocam oldukça zor bir iş düzenleme işi.Yeri geldi koca koca paragrafları elde yazmam gerekti ki kitabı okumak için düzenlediğimden birton spoiler yedim düzenlerken.Ve ortaya da iyi bir şey çıkmadı açıkçası.Belki daha yetenekli olsam heves edip düzenleme işine atılırdım ama o sonuçtan sonra bana uygun değil dedim.Ama tarama işi daha kolay diye düşünüyorum o yüzden en azından o yönde paylaşımlarım olabilir tarayıcı aldığımda.Misal KralKatili Güncesi'ni çok daha fazla kişiye tanıtmak beni oldukça mutlu edecek bir iş olur.

sentez42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır