Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-11-2012   #27
secretdream

secretdream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 232
Tecrübe Puanı: 74142866
secretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üyesecretdream Süper Üye

Alıntı:
Remaver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba,
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
linkinde bulunan Acrobat OCR yapılmış dosyayı Finereader OCR'sinden geçirdim
farklı kaydettim elbette
İki artı bir eksi etmez düşüncesindeyim
o zaman olay şöyle bir şey olabilir:
sizin abbyy fine readerınızda, kungfu pandanın verdiği resimde gösterdiği "yalnızca sayfa görüntüsü olarak" kaydetme seçeneği aktifdir..

siz ocr lı dosyanıza, sağ tıklayıp fine reader okuması yaptırmış olabilirsiniz ya da fine reader ile açmış olabilirsiniz..o da yeni dosyayı oluştururken "yalnızca sayfa görüntüsü"nü kaydetmiş olabilir..(metni kaydetmeyip sadece resim görüntüyü kaydetmiş)

Yaşamak Hayatın Tek Amacıdır
..Hangi dünyayı kurtarmak istiyorsunuz? Kendi projeksiyonunuzun dünyasını mı? Onu kendiniz kurtarın. Benim dünyamı mı? Benim dünyamı bana gösterin de ben onun icabına bakayım. Kendimden ayrı, kurtarıp kurtarmamakta özgür olduğum bir dünyadan haberim yok. Tüm dünyanın sizden kurtarılmaya ihtiyacı varken dünyayı kurtarmak sizin ne işinize? Sahneden çıkın ve görün bakalım kurtarılacak bir şey kalmış mı?

Konu secretdream tarafından (12-11-2012 Saat 02:38 ) değiştirilmiştir..
secretdream isimli Üye şimdilik offline konumundadır