Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-10-2012   #23
Remaver

Remaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

User ID: 1171
Tecrübe Puanı: 52826838
Remaver Süper ÜyeRemaver Süper ÜyeRemaver Süper ÜyeRemaver Süper ÜyeRemaver Süper ÜyeRemaver Süper ÜyeRemaver Süper ÜyeRemaver Süper ÜyeRemaver Süper ÜyeRemaver Süper ÜyeRemaver Süper Üye

Alıntı:
kutuphaneci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne kadar değişik yoğurt yeniyormuş görmüş olduk.

sezinn'in dediği gibi program tararken direk böler ama orta çizgi bir yere kadar sağda sonra solda gibi kalır. Birde önemlisi şiir tarıyorsanız çok kötü keser çoğunluk ortadan kesmez bir sayfa metin bir sayfa şiir gelincede kötü olur. Ben, onun için çift sayfa bitirip temizlik yapıp bütünü bölüyorum daha kusursuz oluyor.
Silik baskı sorunu yoksa siyah beyaz taranabilir ama gri tarayıp ilk mesajda belirttiğim yöntemle içerden siyah beyaz packpit görüntü almak kalite açısından çok daha iyidir. Özellikle Tercüman serisi tarayan arkadaşlar silik sorunuyla karşılaşır aynı sayfayı siyah beyaz tarama ve gri tarayıp siyah beyaz packpit alıp karşılaştırınca farkı görürler.
Bu işlem sonrası alınan word çıktısı ile gri tarama sonrası alınan word çıktısı arasıdna pek fark göremedim. belki daha iyi oluyordur ama daha kötüye varmıyor gördüğüm kadarıyla

Finereader'da da pdf dosyasına OCR yaptım ama arama yaptığımda sonuç bulunamadı diyor örnek olarak Acrobat sonrası Finereader OCR yapılan pdf:
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
tuhaf geldi bana

Remaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır