Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar

Eski Kitaplarım - Eskiden günümüze kitaplar (http://www.eskikitaplarim.com/index.php)
-   Düzenlenecekler - Tüm Bölümler İçin (http://www.eskikitaplarim.com/forumdisplay.php?f=327)
-   -   Jules Verne ePub Düzenlemeleri (http://www.eskikitaplarim.com/showthread.php?t=36992)

Sam_PP2 06-24-2014 12:44

Jules Verne ePub Düzenlemeleri

Merhaba herkese,
Elimde Jules verne'in aşağıdaki kitapları var. Tekrar okuyup hatim etmek istiyorum. :) Aşağıdaki kitapları epub yapmak isteyen var mı? İnternette başka yerlerde paylaşmayacak güvenilir kişiler çıkarsa sevinirim.

YENİ PROJE
Kitapları 30-40sayfaya ayıracağım.Düzenlemeniz yarım saati almaz sevgili "Normal Üyeler". İlk kitap Bayan Branican bu kitaplar forumda paylaşılmayacak.Projeye emek verenler ile paylaşılacaktır.

Proje iptal edildi.

kara 06-24-2014 13:42

Esrarlı adaya talibim ilk yapılan çevirinin 1. cildi son yapılan çevirinin iki cildi mevcut,ayrıca Jules Verne hayranıyım,

telgraf 06-24-2014 14:27

bu güzel jules verne ayaklanmasında ben de varım : ) ilk okuduğum kitabı balonla beş hafta kitabıydı

rhazman 06-24-2014 19:45

Jule Verne projesi için tebrikler Sam.
Ortama yeni bir soluk ve canlılık getirdin gerçekten.
Forumdan hala umudumun olmasına sebep olan bir kaç kişiden birisin.

Çin'de Bir Çinli ve İnatçı Keraban (1 ve 2) bu iki kitap da çok sevimli, ikisini de alırım :)
Yalnız elimde bitirmem gereken biraz uzunca ve zorlu bir kitap var (Bulut Atlası).
Onu bitirdikten sonra başlayabilirim.

Sam_PP2 06-24-2014 20:21

@rhazman
Listeye nickinizi yazdım. Artık kaçışı yok sevgili rhazman :) Kolay gelsin biz bekleriz. İltifatlarınız için teşekkürler. :)

JimPhelps 06-24-2014 21:23

Kaptan Grantın Çocukları'na talibim.

Yalnız biraz zaman alabilir.

Sam_PP2 06-24-2014 21:58

Açıkçası normal üyeler için açtım başlığı ancak yine bizler düzenleyeceğiz sanırım. :)

@JimPhelps
Listeye nickini yazdım abi.Kolay gelsin.

rhazman 06-25-2014 21:08

Katkıda bulunmak isteyip de epub yapmasını bilmeyen arkadaşlar hala katkıda bulunabilirler aslında.
Epub düzenleme işinin en zaman alan kısmı metnin basitçe okunup imla (ocr) hatalarından arındırılmasıdır.
Bunu kitap okumasını bilen herkes yapabilir ;)
"Valla yardım etmek isterdim ama taramasını/düzenlemesini bilmiyorum" diyenlere duyrulur ;)
İşin angarya kısmı budur ama çırakların işi de budur :D
Birileri bu kısmı yapsın, tüm kitapların düzenlemelerini ben yaparım :cool:

Bu arada Sam, benim pdfler hazır mı?

balci60 06-25-2014 22:32

Alıntı:

rhazman Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 158811)
Katkıda bulunmak isteyip de epub yapmasını bilmeyen arkadaşlar hala katkıda bulunabilirler aslında.
Epub düzenleme işinin en zaman alan kısmı metnin basitçe okunup imla (ocr) hatalarından arındırılmasıdır.
Bunu kitap okumasını bilen herkes yapabilir ;)
"Valla yardım etmek isterdim ama taramasını/düzenlemesini bilmiyorum" diyenlere duyrulur ;)
İşin angarya kısmı budur ama çırakların işi de budur :D
Birileri bu kısmı yapsın, tüm kitapların düzenlemelerini ben yaparım :cool:

Bu arada Sam, benim pdfler hazır mı?

Ellerini sıkıyorum sevgili 'Rhazman'. Yeni üyeler ve öğrenmek isteyenler çıraklığa adım atsınlar artık.;)

Sam_PP2 06-26-2014 14:21

Kitapları bölümlere ayırmaya karar verdim. İşi biraz daha kolaylaştıralım dimi :) İlk kitap "Bayan Branican" 10 parçaya ayırdım sahiplerini bekliyor!

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 11:33.